Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

#JestemSobą PAŹDZIERNIK

10.10.2023 09:46:08

Podziel się

Wspólnie ze SWAN Photography realizujemy akcję pt. #jestemSobą. Przez kolejne miesiące pokazujemy spełnione kobiety, na różnych etapach życia, które odważnie przez nie idą, są dumne ze swojej kobiecości, nie boją się marzyć, pozostając sobą. Poznajcie Dominikę Taciak.

Jednym z piękniejszych momentów w życiu każdej kobiety jest ten, w którym odkrywa, że jej prawdziwe piękno pochodzi z wewnętrznej siły i odwagi do pokonywania życiowych przeszkód oraz realizowania swoich celów i marzeń. Jako pasjonatka rozwoju osobistego głęboko wierzę w to, że w każdej z nas drzemie ogromny potencjał, który właściwie ukierunkowany nie tylko umożliwi realizację najskrytszych pragnień, ale i przyczyni się dla dobra nas wszystkich. Będąc mamą dwóch dorastających córek, szczególnie ważnym dla mnie jest pokazanie im, że tylko tak - podążając za swoim wewnętrznym głosem i w zgodzie z wartościami opartymi na szacunku i miłości do świata - mają możliwość być szczęśliwymi i spełnionymi kobietami.

Dominika Taciak