Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Jubileuszowa - 10 edycja POWIDZ JAM FESTIWAL - 25-28.07.2024

03.07.2024 12:18:07

Podziel się

Po raz dziesiąty Powidz Jam Festiwal zaleje miasteczko muzyką! Jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 25-28. lipca. Tegorocznymi gwiazdami wydarzenia będą Grubson*, Pro8l3m**, TABU, Gooral, Rat Kru, Sara Kordowska, Dopamina i inni wspaniali artyści idealnie wpasowując się w krajobraz chilloutowej atmosfery miasteczka.

Przez 4 dni nad malowniczym Jeziorem Powidzkim zagrają 4 sceny (Łazienki, Przybrodzin, Jabłona i Rynek). Nie zabraknie pysznego jedzenia ze specjalnie wyselekcjonowanej strefy food trucków oraz ciekawych produktów od lokalnych wystawców.

Dla najmłodszych festiwalowiczów przygotowano specjalną strefę z animacjami oraz zajęcia z hobby horse zawody w formie zabawy na drewnianych konikach, która zdobywa coraz większą popularność. Miłośników aktywności fizycznej zapraszamy na zajęcia z zumby i jogi. To doskonały sposób na rozruszanie się i zrelaksowanie w pięknym otoczeniu przyrody. Będzie również możliwość zobaczyć jezioro Powidzkie z lotu ptaka. Loty helikopterem pozwolą na niezapomniane widoki i emocje.

A przed koncertami warto odwiedzić specjalną strefę, gdzie będzie można przygotować festiwalowy makijaż. Niech ta jubileuszowa edycja festiwalu będzie pełna wrażeń i niezapomnianych chwil! Wystawa fotograficzna przypomni nam wszystkim jak to wszystko się zaczęło i jak rozwinął się festiwal na przestrzeni lat.

Na bieżąco można śledzić informacje na temat artystów i programu Festiwalu na Facebooku https://www.facebook.com/jamfestiwal/

i Instagramie https://www.instagram.com/jamfestiwal/

*koncert biletowany - dostępne na eventim.pl
**koncert biletowany organizowane przez – Good Taste Production, bilety dostępne na eventim.pl