Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kapsuła czasu, czyli CHC wiadomość do przyszłości

28.11.2021 19:19:54

Podziel się

Kapsuła czasu to symboliczny pomost między teraźniejszością a tym, co przed nami. Pokazuje, że Curtis Health Caps S.A. patrzy w przyszłość, jest miejscem rozwoju i doskonalenia się oraz tworzy nowoczesne warunki pracy dla przyszłych pokoleń.

TEKST I ZDJĘCIA: Curtis Health Caps S.A.

Curtis Health Caps S.A. to firma farmaceutyczna działająca zgodnie z modelem CDMO, która wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku oraz wymaganiom Klientów, a jednocześnie chcąc zwiększać komfort pracy Pracowników i tworzyć nowoczesne miejsca pracy, począwszy od lipca 2021 realizuje rozbudowę zakładu w Wysogotowie.
Rozbudowa nowoczesnego zakładu to idealny moment na wyrażenie tego, jak duży krok w przyszłość robi obecnie Curtis Health Caps. Zarząd oraz Pracownicy firmy postanowili więc zostawić po sobie pamiątkę i na terenie nowo powstającego budynku umieścili Kapsułę Czasu. Otwarta zostanie ona za… 30 lat! Uroczystość wkopania kapsuły odbyła się 13 października 2021 r. i uczestniczyli w niej m.in.: Prezes Zbigniew Niemczycki, jego syn Michał Niemczycki oraz Zarząd i przedstawiciele Curtis Health Caps. W kapsule umieszczone zostały listy, zdjęcia, informacje nt. organizacji firmy, realizowanej strategii, produktów a także przedmioty będą symbolem lat dwudziestych XXI wieku oraz wiele innych – przygotowanych przez pracowników CHC – materiałów stanowiących przesłanie do przyszłych pokoleń, które odczytane zostanie za trzy dekady.