Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Klub Finansistów - spotkanie

13.10.2022 10:22:55

Podziel się

Jak prawdopodobne są czarne scenariusze zakładające dwucyfrową inflację i brak wzrostu PKB przez długi czas? Czy czeka nas raczej szybki zjazd, a potem szybkie odbicie? Czy trudne czasy napędzą transformację i innowacyjność? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci, wśród nich dr Marek Rozkrut z EY Polska i Michał Dybuła z BNP Paribas Polska podczas spotkania KLUBU FINANSISTÓW AHK POLSKA już 25.10.22 w Poznaniu.

Spotkanie KLUBU FINANSISTÓW AHK POLSKA odbędzie się już we wtorek 25.10.22 w Restauracji Oregano&Wine w Poznaniu (na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wjazd od ul. Śniadeckich). Można się jeszcze bezpłatnie zarejestrować!
Klub Finansistów AHK Polska to spotkania dla osób zarządzających finansami w firmach. To platforma wymiany wiedzy pomagającej podejmować strategiczne decyzje. - Podczas spotkania będziemy dzielić się danymi i dyskutować na temat wielkich wyzwań takich jak niepewny wzrost gospodarczy, szybkie zmiany technologiczne, przemiany społeczne i zielona transformacja,  a także na temat konkretnych regulacji prawno-podatkowych, sposobów zarządzania ryzykiem i zapewniania płynności finansowej. - mówi Ewelina Gnatkowska, kierownik biura regionalnego AHK w Poznaniu. Wspólnym mianownikiem spotkań Klubu Finansistów są pieniądze niezbędne, by finansować zmiany i realizować projekty rozwijające firmę.

 

Więcej na stronie: https://ahk.pl/pl/wydarzenia/event-details-pl/klub-finasistow-ahk-polska