Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Klub Kobiet Przedsiębiorczych z Ewą Woydyłło

09.01.2023 10:51:43

Podziel się

Świąteczne Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych z Ewa Woydyłło - Osiatyńską odbyło się w Vinci Art Gallery! To był przepiękny wieczór pełen wartościowych słów i wspaniałej kobiecej energii, a to wszystko za sprawą Ewy Woydyłło – Osiatyńskiej, która swoją niezwykłą mądrością przyciąga od lat uwagę słuchaczek.

ZDJĘCIA: Daria Olzacka

Ewa Woydyłło - Osiatyńska, to popularna i ceniona psycholog, która w swojej pracy pomogła tysiącom kobiet, podpowiedziała jak budować poczucie wartości i jak je umacniać - szczególnie w tak zmiennych czasach jakich żyjemy. Odebrała tytuł Honorowej Członkini Klubu Kobiet Przedsiębiorczych!

Tego dnia nie mogło zabraknąć niespodzianki! Jan Adamczewski przygotował mini muzyczny recital, a dla uczestniczek miał swój najnowszy album! Wszystkie kobiety zostały obdarowane upominkami od Partnerów Klubu, którymi są: marka Solar, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, BNP Paribas Bank Polska, Gehwol Polska, marka Feminum, ORI Spa,, Księgarnia "z Bajki", Mandala Beauty Clinic, Good Time Medical Spa Poznań. Firma Śliwocki Home przygotowała piękne fotele.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych to społeczność kobiet, które w swoim życiu zawodowym stawiają na współpracę, platforma wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą oraz na decyzyjnych stanowiskach w firmach. Liczba klubowiczek rośnie od ponad 14 lat, jeśli jeszcze cię tam nie ma, to najwyższy czas dołączyć!