Witamy w kwietniu! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kobiety w zarządach

Podziel się

Kobiety w zarządach odgrywają coraz większą rolę w dzisiejszych czasach. Nadal jednak jest wiele przeszkód, które muszą pokonać, aby osiągnąć sukces. Osiąganie celów to proces, który wymaga wysiłku, wytrwałości i determinacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o cel osobisty czy zawodowy, istnieją pewne kroki, które można podjąć, aby zwiększyć szanse na sukces.

ZDJĘCIA: Daria Olzacka

Po pierwsze, ważne jest, aby określić cel w sposób konkretnej i mierzalnej formie. Cel powinien być wyraźny i precyzyjny, aby można było określić, kiedy został osiągnięty. Po drugie, ważne jest, aby opracować plan działania. Plan powinien obejmować konkretne kroki, jakie należy podjąć, aby osiągnąć cel. Po trzecie, trzeba działać z wytrwałością i determinacją. Często ludzie rezygnują z dążenia do celów zbyt wcześnie, zanim zobaczą rezultaty swojej pracy. Po czwarte, warto mieć otwartość na naukę i rozwój. Po piąte, udowodniono, że rozwój zawodowy kobiet jest uzależniony od ich otoczenia. Dlatego ważne jest by otaczać się kobietami, które będę się wspierać, pomagać sobie, polecać się. Tak w dużym skrócie można podsumować rewelacyjne wystąpienie Agnieszki Kazuś podczas spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych „Kobiety w zarządach”. To było spotkanie zdecydowanie wyjątkowe. Klub odbył się w pięknych wnętrzach Platinum Residence.

Partnerzy KKP: BNP Paribas Bank Polska, Solar Company S.A., Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Mandala Beauty Clinic, Good Time Medical Spa Poznań, marka Gehwol PL, marka Feminum_pl, Europejskie Centrum Wsparcia Biznesu, Śliwocki Home.