Witamy w kwietniu! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

KOMORNIKI NIE DO POZNANIA

03.11.2020 12:32:09

Podziel się

Osiedle Zacisze położone jest na atrakcyjnym terenie Komornik. Jak sama nazwa wskazuje jest tutaj cicho i spokojnie, a w okolicy jest dużo zieleni i terenów, które cieszą oko. Komorniki to gmina, która w ostatnich latach została doceniona przez tysiące nowych mieszkańców. Położenie, tuż obok Wielkopolskiego Parku Narodowego i węzła komunikacyjnego, z którego możemy rozpocząć podróż aż do samej… Portugalii, jest atutem nie do podważenia. Dla mieszkańców na co dzień najważniejszy jest szybki dojazd do Poznania samochodem lub świetnie zorganizowaną komunikacją miejską. Dla tych, którzy nie muszą wyjeżdżać do dużego miasta, Komorniki oferują wiele. A nawet wszystko. Deweloper POZ INWEST z Komornikami związany jest blisko 20 lat. Jego inwestycje doceniły już setki rodzin, które właśnie tutaj znalazły swoje wymarzone miejsce na Ziemi.

TEKST: KLAUDYNA BOGURSKA-MATYS   ZDJĘCIA: POZ INWEST

Komorniki są atrakcyjną gminą już od wielu lat. Przez ostatnią dekadę zmieniły się nie do poznania. Jest to zasługa włodarzy, którzy podejmują działania, mające na celu przyciągnięcie do Komornik nowych mieszkańców, którzy szukają miejsca z atrakcyjnym do życia zapleczem. Lokalna społeczność także dba o to, aby Komorniki były jeszcze bardziej atrakcyjne. Projekty obywatelskie są na to najlepszym dowodem. Wszyscy chcą, by tu mieszkało i żyło się najlepiej. To także priorytet dewelopera POZ INWEST, który posiada przepiękne tereny i inwestuje w rozwój regionu, poprzez budowę nowych osiedli wraz z pełną infrastrukturą. Nowoczesne i przestronne domy i mieszkania są budowane zgodnie z nowoczesnymi trendami. Rozwiązania stosowane przez POZ INWEST wykorzystują uwarunkowania i walory miejsca, ale najważniejsze, że zaspokajają potrzeby przyszłych mieszkańców.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

- Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski oraz najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. Bardzo dobre połączenie z Poznaniem i bliskość ważnego węzła komunikacyjnego, który umożliwia szybkie rozpoczęcie nawet dalekich podróży jest doceniane przez lokalnych mieszkańców – wymienia Dominika Foltyn, z biura sprzedaży POZ INWEST. – Nasza firma wybudowała już 247 domów i 264 mieszkania w Komornikach. Aktualnie POZ INWEST rozpoczyna kolejny etap budowy Osiedla Zacisze – dodaje.

Jest to odpowiedź na potrzeby kolejnych klientów, którzy chcą zamieszkać właśnie tutaj. Osoby, które szukają wymarzonego domu, doceniają projekty dewelopera POZ INWEST, które są przemyślane, praktyczne i dodatkowo wyróżniają się na tle innych budynków. – Tworzymy nie tylko dla samego designu. Znamy potrzeby naszych klientów, ponieważ od lat wsłuchujemy się w to, co do nas mówią. Dzięki temu możemy świetnie dopasować naszą ofertę do ich potrzeb – mówi Dominika Foltyn z POZ INWEST. – Nasze domy są nowoczesne i praktyczne, z odpowiednią liczbą sypialni, ogrodem i garażem – dodaje.

WSZYSTKO NA MIEJSCU

Mocnym atutem Osiedla Zacisze jest bardzo dobre zaplecze Komornik. Blisko osiedla są dwie szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, punkty usług, kościół i nowoczesny budynek Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Kilka minut drogi samochodem z osiedla jest nowoczesna Galeria A2, która już od pięciu lat przyciąga klientów ceniących jej kameralny klimat, pozwalający na zrobienie zakupów w komfortowych warunkach. Dzisiaj to zaleta, którą nie wszyscy mogą się pochwalić. To tutaj jest siłownia Fabryka Formy i plac zabaw dla dzieci Kiddy Island. Po zakupach można zjeść obiad w uroczej restauracji. Na koniec wizyty możemy wygodnie zjechać windą na duży parking podziemny i spokojnie załadować zakupy, bez względu na warunki atmosferyczne. Wszystko ze spokojem, którego nam dzisiaj potrzeba.

SEGMENT PREMIUM

W północnej części gminy intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe, natomiast obszary południowe to niezwykle atrakcyjne leśne tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego, urozmaicone jeziorami Rynny Rosnowsko-Jarosławskiej. To właśnie blisko tych przepięknych terenów powstaje najnowsza inwestycja dewelopera POZ INWEST – Domy na Jagodowej. Są to domy z segmentu premium, które idealnie łączą atrakcyjną lokalizację z wyszukaną architekturą i funkcjonalnym wnętrzem. Wolnostojące domy w zabudowie dwulokalowej przy ulicy Jagodowej mają przestrzeń, która daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. – Poprzez zastosowanie przeszkleń i dużych tarasów osiągnęliśmy harmonijne połączenie części rekreacyjnej i użytkowej z otaczającą przyrodą – mówi Dominika Foltyn. – Oprócz atrakcyjnej bryły, domy będą wyposażone w wiele udogodnień, jak instalacja centralnego odkurzacza, system alarmowy, elektryczne rolety. Dodatkowo domy w standardzie będą miały przygotowaną instalację pod panele fotowoltaiczne – dodaje.

AMBITNY DEWELOPER

Dzisiaj nabywcy chcą kupić nie tylko atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, ale przede wszystkim nową jakość życia. Dojazd do osiedla, wykończenie drogi osiedlowej, zapewnienie małej infrastruktury to dla POZ INWESTU standard. Deweloper ma ambitne plany związane z tworzeniem tkanki miejskiej: strefy życiowej, społecznej i rekreacyjnej. Wszystko układa się w całość, którą doceniają klienci. Nowi mieszkańcy Komornik.