Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Krystyna Janda w na KKP [GALERIA ZDJĘĆ]

11.10.2022 11:17:12

Podziel się

To było niezwykłe spotkanie! Krystyna Janda była gościem Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Podczas XXX Lunchu Kobiet Przedsiębiorczych padło wiele ważnych, pięknych i wzruszających słów, a sama aktorka przyjęła tytuł Honorowej Członkini Klubu Kobiet Przedsiębiorczych!

ZDJĘCIA: Daria Olzacka

Było dużo śmiechu, wzruszeń, pytań dotyczących zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego. Wieczorem uczestniczki spotkania wzięły udział w poruszającej sztuce „Zapiski z wygnania” w reżyserii Magdy Umer z Krystyną Jandą w roli głównej. Spotkanie i spektakl obyły się dzięki agencji Gruv-Art Teatr, która od lat sprowadza do Poznania najlepsze sztuki teatralne. Wszystkie uczestniczki zostały obdarowane upominkami od Partnerów Klubu, którymi są: marka Solar Company, Mandala Beauty Clinic, Instytut Salamandra, Brodziak Gallery, Good Time Medical Spa Poznań, Novamoda.pl. Natomiast Concordia Design zadbała o ugoszczenie gościa specjalnego i uczestniczek. Klub Kobiet Przedsiębiorczych to społeczność kobiet, które w swoim życiu zawodowym stawiają na współpracę, platforma wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą oraz na decyzyjnych stanowiskach w firmach. Klub z miesiąca na miesiąc powiększa się i dołączają do niego kolejne panie, chętnie dołączyć do tej wybitnej społeczności.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć