Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Marka osobista jest dla Ciebie [GALERIA ZDJĘĆ]

24.04.2024 12:08:41

Podziel się

22 kwietnia w sali konferencyjnej BusinessWell w Poznaniu odbyły się kameralne warsztaty z budowania marki osobistej opartej na wartościach. Spotkanie prowadził Grzegorz Urbański, strateg marek premium.

ZDJĘCIA: Dorota Urbańska

Uczestnicy pracowali wspólnie nad odpowiedziami na kluczowe pytania związane z tworzeniem spójnych i mocnych marek: czym dla ciebie jest sukces, jakie masz cele długoterminowe i krótkoterminowe, dlaczego robisz to co robisz, gdzie jest twoja grupa docelowa, w jaki sposób twój wizerunek wspiera twoją markę. Mieli też okazję zaprezentować swoje talenty.

Warsztaty odbyły się w ramach Marketing Squad – platformy specjalizującej się w doradztwie oraz szkoleniach marketingowych.

Najbliższe szkolenie Marketing Squad odbędzie się 27 maja 2024. Będzie dotyczyć narzędzi wykorzystywanych w skutecznym prowadzeniu mediów społecznościowych.

Już w maju nauczymy Cię jak robić lepsze social media! Szkolenie nazwane przez nas jako #narzędziówka to wiedza, która odmieni Twoją codzienną pracę. Zdobędziesz umiejętności pomagające w codziennym przygotowaniu treści, zaczniesz nagrywać filmy _like_ a pro_! Do tego optymalizować swój czas!

www.marketingsquad.pl