Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Mikołajki Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu [GALERIA ZDJĘĆ]

Podziel się

Komisja Integracji i Kultury Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu zorganizowała świąteczną wizytę w Wielkiej Fabryce Elfów Edycja 2023 Poznań dla dzieci Adwokatów oraz Aplikantów Adwokackich.

ZDJĘCIA: Archiwum prywatne 
[współpraca reklamowa]

Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów to czas, podczas którego zarówno dzieci, jak i dorośli przenieśli się do innego świata - świata Wielkiej Fabryki Elfów. Na dzieci czekało szereg atrakcji, takich jak dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów, zabawy ruchowe. Dzieci zwiedzały Wielką Fabrykę Elfów razem z Elfami Przewodnikami oraz swoimi rodzicami. Na samym początku wizyty dzieci zaprowadzane zostały do oddzielonej przestrzeni, gdzie odbyło się krótkie przedstawienie, a Elf Ważniak wprowadził w historię fabularną pod tytułem  „Melodia Świąt”. Następnie w mniejszych grupkach wraz z Elfami Przewodnikami rozpoczęły przejście, podczas którego czekały różne atrakcje. Zadania były wykonywane zespołowo lub indywidualnie przez każde dziecko (np. pisanie listów, wykonywanie bombek świątecznych). Na koniec dzieci spotykały się z Mikołajem, którego poinformowały, że znalazły rozsypane do Fabryce nutki Melodii Świąt. Mikołaj rozdał dzieciom słodycze.

Rodzice mogli w tym czasie skorzystać z dostępnej „strefy otwartej", gdzie również można było usiąść z kawą w świątecznej atmosferze lub wziąć udział w warsztatach i podejrzeć niektóre z atrakcji Fabryki.