Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Moda dla każdego w Posnanii [GALERIA ZDJĘĆ]

04.07.2024 13:24:40

Podziel się

W Posnanii wierzymy, że moda jest dla każdego – bez względu na kształt i rozmiar sylwetki, wzrost, wiek czy jakiekolwiek stereotypy! Tym razem pochylamy się nad nurtem ciałopozytywności, który - naszym zdaniem - jest niczym innym, jak miłością do swojego ciała, samoakceptacją oraz poczuciem pewności i wiary w siebie! Chcemy zachęcić nasze Klientki, aby pokochały siebie i nie bały się bawić modą.

TEKST I ZDJĘCIA: Posnania

Z pomocą przychodzą nasze cudowne modelki – każda z nich jest piękna, wyjątkowa i świetnie prezentuje się w posnaniowych stylizacjach, a dwie z nich to klientki Posnanii, które wzięły udział w naszym konkursie na Facebooku! Dziewczyny zaprezentowały letnią wersję outfitu w eleganckim wydaniu, który super sprawdzi się także na co dzień. Wszystkie elementy stylizacji pochodzą ze sklepów Posnanii, w której znajdziecie ubrania w każdym rozmiarze oraz stylu – zapraszamy na zakupy!