Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu

17.05.2018 12:00:00

Podziel się

Położony w samym centrum miasta, obok stacji Poznań Główny i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za oknem widać zielony park Karola Marcinkowskiego. Blisko stąd na zakupy – tuż obok jest Avenida Poznań, a nieco dalej – Stary Browar, centrum handlu, sztuki i biznesu. Towarowa 39 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i czwarty budynek Atanera w tej części miasta.

ZDJĘCIA: ATANER

Budynek składać się będzie z części wysokiej: 22 – kondygnacyjnej o wysokości 73 m – oraz niskiej, 5 – kondygnacyjnej przeznaczonej na biura. W części wysokiej na trzech dolnych poziomach znajdą się lokale usługowe i biura, a powyżej – 180 mieszkań o powierzchni od 30 do 140 m2 z balkonami (na wyższych piętrach z ogrodami zimowymi) i panoramicznymi oknami. Będzie to najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu.

Pod spodem znajdować się będzie hala garażowa ułatwiająca wygodne parkowanie w centrum z 230 miejscami parkingowymi. Ale to nie wszystko! Na dachu budynku będzie taras o powierzchni ok. 180 m2 przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców, gdzie będą mogli odpocząć wśród zieleni, z fantastycznym widokiem na Poznań. Ponadto na parterze wszyscy fani sportu będą mogli poćwiczyć na siłowni, także przeznaczonej tylko dla mieszkańców budynku.

Zakup mieszkania w tej lokalizacji to doskonała lokata kapitału – bez względu na to, czy mieszkanie kupujemy dla siebie czy na wynajem. Zakończenie inwestycji planowane jest na początek 2020 r. Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Więcej na www.ataner.pl