Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Nowoczesne rozwiązania dla firmy

17.07.2018 18:00:00

Podziel się

Raiffeisen Polbank w ramach długofalowej strategii wdraża rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą w pełni skupić się na rozwoju firmy.

WSPÓŁPRACA: Raiffeisen Polbank

WYMARZONE AUTO

Czy można co roku jeździć nowym samochodem prosto z salonu, nie zaciągać na niego wieloletniego kredytu, nie wpłacać wkładu własnego, nie martwić się ubezpieczeniem i serwisowaniem, ani tym, że być może kupowane auto jest kradzione lub niebezpieczne, bo po poważnym wypadku? Można, dzięki przygotowanemu przez Raiffeisen Polbank, we współpracy z partnerami leasingowymi, produktowi „Wymarzone auto”. Dziś wynajem długoterminowy wybiera już co piąty przedsiębiorca w Polsce. Jak to działa w praktyce? Kierowcy, którzy chcą zmienić samochód i zastanawiają się, czy wybrać nowy (lepszy i z gwarancją, ale drogi i szybko tracący na wartości), czy używany (tańszy i mniej straci na wartości, ale będzie też bardziej awaryjny i bez gwarancji), mogą udać się do placówki Raiffeisen Polbanku i wynająć na dłuższy czas dowolnie wybrany samochód w cenie atrakcyjnej miesięcznej raty.

Można złożyć zamówienie na indywidualnie wyposażone auto lub wybrać któreś z aktualnie oferowanych w katalogu. – Następnie ustalamy, czy będziemy jeździć autem dwa lata czy dłużej, podpisujemy umowę i odbieramy z salonu pachnący nowością wymarzony samochód – zachęca Marcin Salamon,  odpowiedzialny za ofertę „Wymarzonego auta” w Raiffeisen Polbanku. – Jedyną opłatą jest atrakcyjny miesięczny „czynsz”, w którym mamy już ujęte ubezpieczenie auta, pełen serwis, assistance, kartę paliwową, gwarantującą bezgotówkowe tankowanie i odroczony termin płatności, oraz obsługę opon. Za niewielką dopłatą możemy też otrzymać w zestawie komplet opon zimowych wraz z usługą ich wymiany i przechowalnią. Samochodem można przez uzgodniony czas, np. rok czy dwa, a następnie wymienić go na nowy model, oddać lub odkupić za z góry uzgodnioną w umowie kwotę, po ustalonym okresie korzystania.

To usługa kierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych (kancelarii).  W ramach miesięcznej opłaty klient otrzymuje finasowanie, pakiet serwisowy, opony, pełnowartościowe ubezpieczenie samochodu OC, AC, NNW. W ofercie znajdują się rożnego rodzaju typy nadwozia. Można zamówić zarówno samochód klasy miejskiej, jak też crossover czy SUV. Ceny są bardzo atrakcyjne. „Małym miejskim autem można jeździć już za około 700-1000 złotych miesięcznie*,  samochodem klasy Premium już za około 1800-2200 złotych*, a SUVem już za około 1800-2500 złotych* [*brutto].

WYMARZONA STRONA

Raiffeisen Polbank postanowił również wesprzeć firmy (w szczególności mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa), które chcą szerzej zaistnieć w Internecie i umożliwić potencjalnym klientom znalezienie informacji o oferowanych produktach i usługach. Dla takich przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać potencjał globalnej sieci do rozwoju biznesu, bank przygotował rozwiązanie w postaci „Wymarzonej strony”.

Rozwiązanie to pozwala na szybkie i atrakcyjne cenowo stworzenie w pełni profesjonalnej strony www przedsiębiorstwa. Przy tworzeniu strony zwraca się uwagę na jak najwygodniejszy układ witryny, estetyczny wygląd i funkcjonalność. Strony przygotowywane są w tzw. technologii RWD –  same dopasowują się ekranu na jakim są wyświetlane, a zatem pozostają czytelne, niezależnie czy korzystamy z nich na komputerze, smartfonie czy tablecie. „Wymarzona strona” pozwala na stworzenie internetowej wizytówki przedsiębiorstwa w cenie około 2000 – 3000 złotych. W ramach oferty firma otrzymuje również bezpłatnie kampanię w Google AdWords, z budżetem do 350 złotych, z czego 100 złotych  pokrywa firma WingsBridge (wykonawca strony), a 250 zł (w zależności od aktualnej promocji Google) to specjalny kupon od Google. Ta promocja, zwłaszcza na samym początku istnienia strony www firmy jest niezwykle istotna. Nie tylko ze względu na możliwość łatwiejszego odnalezienia strony w sieci, ale także ze względu na wpływ na tzw. pozycję organiczną strony w wyszukiwarce. Upraszczając – im więcej osób odwiedzi i zostanie dłużej na stronie, tym Google lepiej ją postrzega. Klienci Raiffeisen Polbanku, którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Wymarzonej strony”, mogą liczyć na stałe wsparcie w ramach oferowanego serwisu i hostingu.

MONITORING PŁATNOŚCI

Kolejnym rozwiązaniem, które Raiffeisen Polbank wdroży na początku lipca 2018 r., jest kierowana do klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw usługa Monitoring Płatności. Umożliwia ona przedsiębiorcom samodzielne oraz zautomatyzowane prowadzenie działań windykacyjnych i jest odpowiedzią na stale rosnące potrzeby firm w zakresie skutecznego odzyskiwania należności. Usługa pozwala na automatyczne generowanie wezwania do zapłaty, pozwu o zapłatę, pozwu do e-sądu, a także pisma o upublicznieniu danych dłużnika na internetowej giełdzie długów Vindicat.pl oraz wpisu dłużnika do rejestru BIG InfoMonitor.

 

ODDZIAŁ RAIFFEISEN POLBANK
ul. Głogowska 68, 60-740 Poznań

Agata Peruga, Dyrektor Oddziału
tel. +48 728 889 612, agata.peruga@raiffeisen.pl

Daniel Kozłowski, Doradca Klienta ds. Małych Przedsiębiorstw
tel. +48 728 889 921, daniel.kozlowski@raiffeisen.pl