Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Nowy kompleks wypoczynkowy w Rewalu tuż przy plaży

13.07.2020 13:00:00

Podziel się

Deweloper Alsecco kończy budowę nowoczesnego kompleksu apartamentowców z widokiem na Bałtyk – „Platinium Rewal Aparthotel” w Rewalu. Budynki usytuowane są w zacisznej części kurortu, tuż przy nadmorskiej plaży.

TEKST: Joanna Małecka
ZDJĘCIA: Alsecco

Kompleks „Apartamenty Alsecco” powstanie w zachodniej części Rewala przy ul. Szczecińskiej, w pierwszej linii zabudowy od nadmorskiej plaży. Na działce o powierzchni 1,6 ha zostaną usytuowane cztery budynki, z czego dwa zostały już oddane do użytkowania.

Apartamenty 30 metrów od plaży

– To niezwykle atrakcyjna lokalizacja. Morze znajduje się tak blisko, że jest prawie na wyciągnięcie ręki – mówi Grzegorz Kecman, prokurent spółki Alsecco, inwestora projektu. – Widać je będzie z balkonów i tarasów. Budynki zostały rozmieszczone w sporej odległości od siebie, tak, żeby zapewnić mieszkańcom komfort wypoczywania. Dodatkowo w wolnych przestrzeniach zdecydowaliśmy się na nasadzenia zieleni oraz postawienie tzw. elementów małej architektury, np. ławek czy placu zabaw dla dzieci. Kompleks będzie się wyróżniał nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W ramach pierwszego z nich powstały dwa budynki z 77 apartamentami o powierzchni od 20 do 70 m kw. Właściciele mogą już z nich korzystać. W ramach inwestycji funkcjonuje już recepcja, która pod szyldem „Platinium Rewal Aparthotel” oferuje lokale turystyczne – te, które zostały powierzone na wynajem.

Drugi etap inwestycji to dwa kolejne budynki. Ich budowa zbliża się do końca i są jeszcze dostępne ostatnie apartamenty. Lokale zostaną oddane do użytku w standardzie pod klucz, dzięki czemu przyszli nabywcy skupią się tylko na wyposażeniu wnętrza.

Wynajem apartamentów: 
www.platiniumrewal.pl
Telefon: +48 726 502 502
Email: recepcja@platiniumrewal.pl

Sprzedaż apartamentów – II etap: 
www.apartamentyrewal.pl
www.alsecco.pl