Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Nowy Showroomu meblowy marki Puszman w Galerii Polskie Meble już otwarty

14.03.2024 14:10:05

Podziel się

Puszman to polska marka mebli wypoczynkowych, doskonale rozpoznawalna w kraju i zagranicą. Wyróżnia ją oryginalne wzornictwo, wysoka jakość i funkcjonalność mebli. Marka nie boi się odważnych form, projektuje zgodnie ze światowymi trendami, oferując swoim klientom sofy, narożniki i fotele o wysokiej jakości wykonania. Firma Puszman projektuje i produkuje meble wypoczynkowe nieprzerwanie od 1955 roku. Firma założona i zarządzana jest przez rodzinę, z pokolenia na pokolenie. Inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Piękne wnętrze to spokój, harmonia, wygoda lub wręcz odwrotnie: energia, radość i pełny dom. Takie właśnie są designerskie meble marki Puszman – wygodne, funkcjonalne i doskonałej jakości - są gwarancją wyjątkowego komfortu.

 MATERIAŁY: Puszman
[współpraca reklamowa]

Marka Puszman zaprasza do poznania jej bliżej w Galerii Polskie Meble. Czekają niespodzianki, a dla najmłodszych słodycze i mnóstwo baloników. Wyróżnikiem Showroomu Puszman jest stała oferta darmowych próbek tkanin, które mogą pomóc w decyzji zakupowej oraz darmowe porady z projektantem wnętrz. Klienci będą również mogli zakupić meble na dogodne raty. Oprócz atrakcyjnej oferty, sprzedawcy oraz ekspert w projektowaniu wnętrz, zawsze doradzą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, zaproponują meble i tkaniny, dobiorą dekoracje. Wszystko po to, by móc cieszyć się pięknym wnętrzem z meblami Puszman!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Showroomu Puszman, zainspirowania się propozycjami, odpoczynku na wybranym meblu, a wszystko w otoczeniu pięknych aranżacji meblowych, komfortu, zapachu i smaku wyśmienitej kawy.

Marka Puszman zaprasza do odwiedzenia Showroomu i poznania jej bliżej!
Zapraszamy do galerii zdjęć