Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

OPTIC CAFE

12.04.2023 12:59:52

Podziel się

Monika i Olaf Tabaczyńscy stworzyli profesję Stylista Opraw Okularowych, która szybko przyjęła się w branży optycznej. Od prawie 30 lat kształcą się i szkolą innych w tym zakresie. Właśnie otworzyli w Poznaniu autorski salon Optic Cafe, gdzie stawiają na zrozumienie indywidualnych potrzeb swoich klientów.

TEKST: Dominika Job
ZDJĘCIA: Monika Matlak-Mizerkiewicz

W stylowych wnętrzach salonu przy ul. Garbary 65 odbyło się uroczyste otwarcie, gdzie zaprezentowano asortyment i dostępne usługi. Na miejscu klienci mogą liczyć na zaindywidualizowaną opiekę optometryczną, dobór soczewek i stylizację opraw, dobraną do koloru skóry, kształtu twarzy i proporcji ciała.

Okulary stają się odpowiedzią na potrzeby nie tylko wzrokowe, ale też stylistyczne i lifestylowe. Ich noszenie gwarantuje lepszy komfort funkcjonowania. Profesjonalne podejście do klienta daje mu poczucie, że można dbać o wzrok i jednocześnie dobrze wyglądać.

Dobrze dobrane okulary dopełniają strój i wizerunek człowieka. Goście spotkania docenili indywidualne podejście przy doborze opraw okularowych. Mogą świadomie kreować swój wizerunek pod okiem profesjonalistów i specjalistów, którzy uwzględniają osobowość, temperament oraz styl swoich klientów.

W nowej odsłonie Akademii Wizażystyki Maestro, na miejscu będą prowadzone również szkolenia z makijażu dla optyków oraz dla osób indywidualnych. Już w maju, z okazji Dnia Matki, odbędzie się event pod hasłem Makeup for glasses, połączony z instruktażem specyfiki makijażu dla osób, które noszą okulary.