Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Osiedle Hawelańska II

20.06.2018 12:00:00

Podziel się

To kontynuacja cieszącej się dużą popularnością inwestycji na poznańskich Winogradach. Wysoki poziom zastosowanych materiałów budowlanych, staranność wykonania to między innymi recepta sukcesu pierwszego etapu inwestycji.

ZDJĘCIA: Osiedle Hawelańska

Tym razem firma GGW Development ma do zaoferowania 230 mieszkań – w trzech, 7 piętrowych budynkach. Inwestycję charakteryzuje nowoczesna architektura i starannie dopracowane układy mieszkań. Od kawalerek po czteropokojowe, o powierzchni od 28 do 76 m kw, wszystkie z balkonami lub przestronnymi loggiami. Mieszkania na parterach maja przynależne ogródki nawet do 77 m kw.

Atrakcyjne usytuowanie budynków pod względem stron świata spowoduje, iż klienci będą posiadali balkony i pokoje dzienne na południową stronę. W ramach II etapu inwestycji będzie można zakupić naziemne miejsca postojowe. Wszystkie budynki wyposażone są w windy.

Atutem Osiedla Hawelańska II jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa Winograd – Tesko Extra przy ul. Serbskiej, Biedronka przy ul. Naramowickiej czy galerie handlowe Pestka, CH Plaza, Castorama. Położenie inwestycji zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta (w planach budowa tramwaju na ul. Naramowickiej) i bliskość licznych terenów rekreacyjnych takich jak Cytadela, park Szelągowski, spacerowe brzegi Warty. Należy podkreślić, że pomimo dobrego skomunikowania z centrum, Osiedle Hawelańska stanowi ustronny zakątek od hałasu miejskiego.

Osiedle otoczone jest zielenią, z jednej strony od ul. Hawelańskiej, starodrzewem okalającym fort przy ul. Ziarnistej oraz pasem zieleni od ul. Lechickiej. Inwestor dokonał również samodzielnych nasadzeń aby wzbogacić istniejącą zieleń. Powstające osiedle będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy chcą cieszyć się ciszą i spokojem, nie rezygnując z udogodnień miejskich.

Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2019 roku.

Szczegóły na www.hawelanska.pl