Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Pięć najpiękniejszych emocji na piąte urodziny

30.09.2021 14:03:53

Podziel się

Będzie wszystko to, co powinno być na wymarzonych i najlepszych urodzinach pięciolatki – będą balony, wata cukrowa, nawet dmuchany zamek do skakania… dla dorosłych. Między innymi tak Posnania będzie świętować swoje piąte urodziny. – Atrakcji będzie więcej – zapowiada Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii, dlatego pięć dni od 19 do 23 października warto zaznaczyć w kalendarzu i poświęcić choć chwilę na urodzinową wizytę.

rozmawia: Anna Skoczek  |  ZDJĘCIA: Posnania

Urodziny to w Posnanii zawsze wyjątkowy moment…

Agnieszka Juszkis: To czas, w którym dziękujemy naszym klientom i celebrujemy naszą obecność na mapie Poznania. Przez cały rok zachęcamy ich do bycia częścią Posnanii, korzystania z dostępnych atrakcji i udogodnień, a także robienia zakupów w wyjątkowej przestrzeni. W czasie urodzin chcemy  podziękować im za to, że są z nami.

I właśnie te piąte urodziny opowiadać będą między innymi o dziękowaniu i o wdzięczności.

Cały tydzień świętowania urodzin jest o dobrych emocjach. O tym, że można się cieszyć, że można sobie dziękować, że można się przytulać. Nie jest to oczywiście najłatwiejsze, bo jako społeczeństwo nie jesteśmy zbyt otwarci na te pozytywne uczucia i ich okazywanie.

No tak… daleko nam pod względem takiej otwartości do Hiszpanów czy Włochów.

Zastanawialiśmy się, jak zainspirować ludzi do okazywania pozytywnych emocji. Szczególnie w takim okresie, w którym wszystkim jest trochę ciężej, bo robi się ciemniej, właśnie skończyło się lato, zaczyna jesień… Na naszych urodzinach będzie więc wszystko to, co taka wesoła pięciolatka chciałaby na swojej wymarzonej imprezie.

Czyli?

Będą tysiące balonów układających się w zaskakujące dekoracje, będzie wata cukrowa i inne słodycze, biały jednorożec, gigantyczny tort i unoszący się samochód. Na pewno będzie bardzo wesoło. Urządzenie największych i najweselszych, wymarzonych urodzin pięciolatki nawet w dorosłych wzbudzi ciepłe uczucia. Wybraliśmy pięć takich emocji, które będą motywami przewodnimi świętowania. Są to radość, wdzięczność, przyjemność, euforia i miłość.

Kiedy znajdziemy te emocje w Posnanii?

Jak co roku nasze urodziny są 19 października. W tym roku jest to wtorek, a umówmy się, że wtorek to nie jest najlepszy dzień do świętowania. Z drugiej strony od wtorku do soboty jest PIĘĆ dni, w trakcie których będzie można bawić się razem z nami. Zapraszamy więc od wtorku 19-go do soboty 23 października, do naszej strefy Forum, gdzie znajdzie się ta niezwykła urodzinowa przestrzeń. Dla dorosłych zresztą też planujemy atrakcje, jak chociażby biały, wielki dmuchany zamek do skakania. Bycie w kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem bardzo pomaga w trudnych czasach i to też jest coś, co chcielibyśmy wszystkim przekazać.

Ale to nie wszystko…

Pięć dni przed urodzinami będziemy zapraszać poznaniaków na imprezę rozdając kawę i urodzinowe kupony na słodką przyjemność w Posnanii. A kiedy już zaczniemy zabawę, będziemy zbierać wszystkie pozytywne emocje. Chcemy, żeby ludzie okazywali je sobie nawzajem i żeby je do nas wysyłali. Pięciu osobom, które okażą  dobre emocje w najfajniejszy sposób, my urządzimy urodziny. Zaprosimy ich wraz z gośćmi do Food Fyrtla – nowej przestrzeni z jedzeniem i rozrywką, gdzie przedstawiamy autorskie restauracje, kultowe food trucki i OHIA Bar z wieczornymi koktajlami i imprezami. W tym wyjątkowym miejscu zorganizujemy urodzinowe przyjęcie dla pięciu osób, które okażą się najbardziej wylewne, pomysłowe i ekspresyjne. 

Czy Posnania przez pięć lat bardzo się zmieniła?

Ciągle się zmieniamy, jesteśmy jak żywy organizm. W tym czasie dołączyło do nas dużo marek, ostatnio długo oczekiwany Primark, a już szykujemy kolejne wielkie otwarcia. Cały czas pojawiają się u nas sklepy pop-upowe, czyli te, które już z samego założenia pojawiają się tylko na chwilę i znikają. Od początku funkcjonowania Posnanii mamy pop-upy polskich projektantów. Ostatnio gościliśmy markę Veclaim Jessici Mercedes i markę Magdy Matyi. Takie efemeryczne koncepty są logistycznym wyzwaniem, jednak wiemy, że tego oczekują nasi klienci. Oprócz swoich stałych miejsc, w których robią zakupy, cały czas chcą zmian i dostępu do czegoś nowego.

Podążając za trendami, a jednocześnie wyznaczając nowe ścieżki Posnanii, wraz z początkiem października otwieramy wspomnianą wcześniej nową strefę gastronomiczną, która połączy wyjątkową rozrywkę i kuchenne inspiracje z każdego zakątka świata. Food Fyrtel będzie inspirowany klimatem street foodowym, którego zwykle nie doświadczamy w przestrzeni centrów handlowych. Naszą nowo otwartą strefę  będą odwiedzać wyjątkowi goście – już 2 października będziemy gościć Roberta Makłowicza, który przyrządzi dla wszystkich odwiedzających coś wyjątkowego i  pysznego.

A czego sobie życzy Posnania jako ta radosna pięciolatka?

Nasze najważniejsze życzenie jest takie, aby klienci, którzy do nas przychodzą, byli szczęśliwi i dobrze się u nas czuli.