Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Piękne oblicze raka [GALERIA ZDJĘĆ]

08.01.2024 10:45:49

Podziel się

To był wieczór pięknych kobiet, dzielnych babeczek, niezwykłych dziewczyn, szalonych wariatek. Zrealizowane wspólnie z Bartkiem i całym zespołem IL Padrino Restaurant przyciągnęło tłumy.

ZDJĘCIA: Agata Jesse Obiektywnie

Mogliśmy zobaczyć niezwykły pokaz mody, którego bohaterkami były dziewczyny, na różnym etapie zmagań z chorobą nowotworową. Kiedy kroczyły wspaniale po czerwonym dywanie, ubrane nie tylko w piękne kreacje, ale także w kobiecość, zmysłowość, pewność siebie i nadzieję, to łzy wzruszenia same napływały do oczu. Następnie odbyły się bardzo emocjonujące, zabawne i zdecydowanie zaskakujące licytacje, a także ciesząca się  dużym zainteresowaniem loteria, z których dochód zostanie przeznaczony na prezenty świąteczne dla zaprzyjaźnionych dzieciaków z domu dziecka, a jeśli się uda, to także dla dzieci z oddziału onkologii w Szczecinie. Wydarzenie zakończył fantastyczny recital Kasi Wilk.