Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Podaruj bliskim SPA

04.12.2020 13:54:28

Podziel się

To miejsce, gdzie na wejściu już pachnie czekoladą i imbirem. To miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu i jest odpowiednio zaopiekowany. To miejsce, w którym słowo relaks nabiera nowego znaczenia. To tam można zapomnieć o wszystkim, co nas otacza, przenieść się w inny wymiar i po prostu odpocząć. Lusowski Zdrój to miejsce wyjątkowe, a pobyt tam możecie podarować komuś pod choinkę. I będzie to najlepszy prezent z możliwych.

TEKST: Joanna Małecka

ZDJĘCIA: Sławomir Brandt

W tych trudnych czasach każdy z nas szuka chwili wytchnienia, chwili dla siebie. Często, w ferworze walki, zapominamy o tym, żeby zadbać o ciało, umysł i po prostu – na chwilę się wyłączyć. I tu z pomocą przychodzi Lusowski Zdrój SPA BY NATURE, gdzie już po przekroczeniu progu przenosimy się w inny świat – relaksu, szczęścia i niezwykłych zabiegów. – I te zabiegi warto podarować komuś na Święta Bożego Narodzenia w postaci vouchera umieszczonego w pięknym, pachnącym pudełku – mówi Zofia Woźniak z Lusowskiego Zdroju SPA BY NATURE. – W tym roku, ze względu na trudny czas, postanowiliśmy dostosować się do sytuacji i nasze vouchery można zamawiać także internetowo. Można dodać osobistą dedykację, wybrać kopertę i kolor zaproszenia. Dodatkową opcją jest gotowy prezent pod choinkę – czyli voucher w pudełku wypełnionym naturalnymi kosmetykami Salco au Naturel. Oczywiście żeby wybrać odpowiedni zestaw, warto do nas przyjechać – na miejscu nasze panie chętnie pomogą w doborze, ale jeśli nie ma takiej możliwości, można skomponować ten zestaw online.

Zabieg z kolacją

Voucher do SPA to zaproszenie do Lusowskiego Zdroju SPA BY NATURE, czyli miejsca, które charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i bardzo wysoką jakością oferowanych usług. Każdy traktowany jest tutaj wyjątkowo, dzięki czemu może poczuć się dobrze już od pierwszych chwil pobytu. – Ciekawym prezentem pod choinkę jest zabieg dla dwojga w naszym SPA, a potem kolacja w Pałacu Jaśminowym z dobrym winem – dodaje Zofia Woźniak. – Pomysł ten zrodził się na Walentynki, ale ze względu na ogromne zainteresowanie, proponujemy go także pod choinkę. Druga, równie ciekawa opcja, to SPA z łaźnią błotną dla dwojga, która na pewno będzie doskonałą formą nie tylko spędzenia razem czasu, ale także świetną zabawą. Są to propozycje dla par, ale oferta Spa stoi także otworem dla tych, którzy wybiorą relaks w pojedynkę.

Zadbajmy o bliskich

Trzecią opcją są vouchery kwotowe. Wystarczy wpisać kwotę, a obdarowany może wybrać zabieg swoich marzeń. – Pobyt w SPA to idealna okazja do zregenerowania sił witalnych – mówi Zofia Woźniak. – Relaks jest bardzo ważny dla naszego funkcjonowania, a odrobina luksusu należy się przecież każdemu. Z tej właśnie przyczyny voucher spa to jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy podarować naszym bliskim. W ten sposób okażemy im troskę i zadbamy o ich potrzeby. Wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz lub ciało, a nawet masaże, są nie tylko niezwykle pożyteczne z powodu swoich cech terapeutycznych. Są także przyjemne i spodobają się nie tylko kobietom, ale i mężczyznom. Komu jeszcze przypadnie do gustu voucher do spa?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Lusowski Zdrój SPA BY NATURE to miejsce, które spełnia wszystkie zasady bezpieczeństwa. – Każdy wypełnia ankietę covidową. Maseczki obowiązują na terenie całego ośrodka, w strefie SPA następuje dezynfekcja rąk, nasi eksperci noszą przyłbice, dezynfekujemy gabinety i sauny po każdej osobie, wymieniamy wszystkie materiały. Każdy dostaje swój szlafrok, bieliznę jednorazową, kapcie i ręczniki – wyjaśnia Zofia Woźniak. – Zachęcam Państwa do odwiedzenia naszego SPA, gdzie poczujecie się wyjątkowo. W tym roku, dodatkowo, umożliwiliśmy realizację vouchera aż do pięciu miesięcy od jego otrzymania. Jest więc wystarczająco dużo czasu, by każdy mógł znaleźć odpowiedni moment na skorzystanie z naszych usług. A warto.

 

Informacje:

Lusowski Zdrój SPA BY NATURE

ul.Wierzbowa 2

62-080 Lusowo

E-mail: lusowskizdroj@lusowskizdroj.pl

Tel. +48 61 814 63 68

 

Godziny otwarcia

PN–PT: 10:00–20:00

SOB: 8:00–18:00