Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Poznaj najnowsze trendy na rynku beauty [GALERIA ZDJĘĆ]

Podziel się

Pełen pakiet porad, wiedzy i inspiracji dostępnych na wyciągnięcie ręki podczas wyjątkowego weekendu w branży beauty. Światowe trendy, flagowe marki i atrakcyjny program wydarzeń staną się połączeniem edukacji i przyjemności, zapewniając możliwość rozwoju osobom pracującym w branży beauty. Pozwolą również amatorom nie tylko uzupełnić swoje kosmetyczki, ale również przyjrzeć się fachowcom podczas ich pracy.

TEKST: Weronika Zimniak
ZDJĘCIA: Grupa MTP

Każdego roku na rynku beauty pojawiają się nowe trendy, produkty i narzędzia wykorzystywane w kosmetyce i fryzjerstwie. Na początku maja Poznań stanie się prawdziwą stolicą piękna, tworząc wspólną przestrzeń do spotkań ekspertów oraz osób debiutujących w branży.

Targi LOOK & beautyVISION to miejsce do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych, podpisania kontraktów i zapoznania się z obecnie panującymi trendami. Jest to również szansa, by zakupić najwyższej klasy kosmetyki, skorzystać z zabiegów na co dzień proponowanych tylko w profesjonalnych salonach, a także dostęp do merytorycznej i praktycznej wiedzy. To tutaj podczas każdej edycji, marki wiodące prym na polskim oraz zagranicznym rynku, prezentują swoje najnowsze produkty i usługi, przedstawiają nowości w branży, jak również biorą udział w warsztatach. Wyjątkowa formuła wydarzenia łączy biznes i atrakcyjny program w ofertę, która daje uczestnikom nie tylko możliwość rozwoju własnych kwalifikacji zawodowych, ale też zaplanowanie zakupów u znanych i sprawdzonych marek.
7 i 8 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się następna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem w branży beauty skierowanym nie tylko do profesjonalistów. Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie z pewnością będzie idealną okazją, aby poznać znane firmy kosmetyczne i fryzjerskie z różnych stron świata.

SEKRETY STYLU I URODY
Doświadczeni fachowcy, osoby które dopiero planują rozpocząć aktywność zawodową w branży, a także amatorzy, którzy interesują się tematyką piękna i pielęgnacji włosów oraz urody, będą mogli skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. Uczestnicy Forum Fryzjerstwa LOOK znajdą tu nie tylko preparaty pielęgnacyjne do włosów, jak: odżywki, maski, szampony, olejki, produkty termoochronne, ale również zestawy do koloryzacji, m.in.: farby, tonery, odżywki koloryzujące czy preparaty przed i po koloryzacji.
W ofercie skierowanej do profesjonalistów pojawi się także wyposażenie salonów fryzjerskich – meble fryzjerskie, sprzęt – lokówki i prostownice, maszynki i trymery czy suszarki. Nie zabraknie również narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera takich jak: szczotki i grzebienie, pędzle i miseczki, ręczniki, kołnierzyki oraz pelerynki.
Program wydarzeń obejmuje m.in. znany już Państwu konkurs KREATOR oraz Mistrzostwa Polski – Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów. Na specjalną konferencję zapraszamy również nauczycieli kształcących fryzjerów.

HAIR SCHOOL przy BARBER STREET
W programie targów nie zabraknie również sceny barberskiej. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski. Otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia, a także skorzystać z oferty ciekawych produktów i nietuzinkowych akcesoriów. Słuchaczem może zostać każdy uczestnik targów.
Natomiast osoby zainteresowane kosmetologią, podczas Forum Kosmetyki beautyVISION, znajdą profesjonalne preparaty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, jak: wygładzające peelingi, balsamy modelujące, kremy do rąk i stóp, maski nawilżające czy zestawy do demakijażu i oczyszczania skóry. Eksperci będą mogli skorzystać z oferty, w której pojawi się także nowoczesny sprzęt do zabiegów kosmetycznych, wyposażenie salonów – akcesoria do dezynfekcji i sterylizacji, masażery, lampy kosmetyczne.
Nie zabraknie również produktów do wykonywania profesjonalnego makijażu, m.in.: szminek, cieni do powiek, korektorów, podkładów czy pędzli kosmetycznych.
W programie wydarzenia znajdą się: Mistrzostwa Nails Olympic International, Mistrzostwa Polski – Master of Beauty w kategorii Makijaż profesjonalny, pokazy zabiegów, seminaria i wykłady. W ramach Kongresu Salon Kosmetyczny XXI wieku i Kongresu Podologicznego zapraszamy na wykłady prowadzone przez ekspertów.
Fryzjerstwo oraz kosmetyka należą do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Ze względu na wymaganą od ekspertów w tym fachu kreatywność, oczekuje się od nich ciągłego rozwoju umiejętności oraz poszerzania wiedzy. Dlatego tak ważną część Targów LOOK & beautyVISION stanowią merytoryczne szkolenia oraz profesjonalne pokazy. Eksperci dzielą się całym arsenałem wskazówek od wyboru odpowiednich akcesoriów i narzędzi, po metody wykorzystywane w praktyce – w tych zawodach nic nie jest dziełem przypadku.

STREFA EKO
Miłośnicy produktów ekologicznych, którzy zwracają szczególną uwagę na to, w jaki sposób przygotowywane są kosmetyki, będą mogli skorzystać ze strefy eko. Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo dynamicznie. Naturalne składniki, ekologiczne opakowania, kosmetyki organiczne czy produkty wegańskie cieszą się popularnością wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Wykorzystanie strefy eko podczas targów LOOK & beautyVISION, to wyeksponowanie produktów pochodzących z lokalnych manufaktur na tle znanych polskich marek kosmetycznych i fryzjerskich, ale także okazja, by dotrzeć do nowej grupy klientów.

 

Bilety dostępne na www.tobilet.pl
Więcej informacji:
https://look.mtp.pl/pl/ oraz https://beautyvision.mtp.pl/pl/
FB/LOOKbeautyVISION
IG/lookbeautyvision