Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Premiera Lexusa LBX w salonie Lexus Poznań-Ławica [GALERIA ZDJĘĆ]

24.08.2023 11:52:07

Podziel się

W sierpniu, w salonie Lexus Poznań-Ławica przy bukowskiej 237 odbyła się premiera nowego modelu Lexusa LBX. Wnętrze salonu zostało na ten dzień starannie zaaranżowane, a goście mieli okazję podziwiać zarówno zewnętrzny design pojazdu, jak i wnętrze, które emanowało luksusem i elegancją, charakterystycznymi dla marki Lexus.

TEKST I ZDJĘCIA: Organizator

Lexus LBX to dynamiczny SUV, który łączy elegancki design z zaawansowaną technologią. Jego smukłe linie i agresywne detale nadają mu nowoczesny charakter, podczas gdy dopracowane wnętrze oferuje komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie. - Ten samochód otwiera kolejny rozdział w historii marki. To pierwszy crossover, który początkuje tę gamę modelową Lexusa. Mnie urzeka on muskularną sylwetką na zewnątrz i dbałością o każdy szczegół wewnątrz - przyznała Jolanta Mikołajczak, właścicielka salonu Lexus Poznań-Ławica, przy Bukowskiej 237 w Poznaniu. 
Wszyscy goście mieli okazję na bliskie spotkanie z nowym modelem. Specjaliści ds. sprzedaży byli na miejscu, aby odpowiedzieć na pytania i zaprezentować zaawansowane technologie, które kryją się pod maską Lexusa LBX. 

Salon Lexus Poznań-Ławica stał się w tym dniu nie tylko miejscem prezentacji nowego samochodu, ale także platformą spotkań i wymiany doświadczeń dla miłośników motoryzacji. Goście mieli okazję dyskutować z ekspertami i innymi entuzjastami samochodów, dzieląc się swoimi wrażeniami i oczekiwaniami. Klienci, którzy pojawili się na premierowym pokazie nie ukrywali zachwytu nad nowym autem japońskiego producenta. - Na pewno robi wrażenie. Mimo kompaktowych rozmiarów zaskoczył mnie pojemny bagażnik. Co do wnętrza i całej stylistyki, to Lexus zawsze ma to dopracowane do perfekcji - przyznał jeden z odwiedzających. 

Klienci mieli okazję usiąść w aucie, porozmawiać z doradcami, a także zamówić nowego Lexusa LBX z korzyścią nawet do 27 000 zł – oferta specjalna obowiązuje do końca sierpnia.