Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Salon rzeczy niezależych

25.06.2020 12:00:00

Podziel się

Czy można połączyć wnętrzarskie style tak, aby wykreować jeden unikatowy? Stawiać na wyszukany czasem ryzykowny design czy kierować myśli ku klasyce? Wszystko  zależy od naszych upodobań, wyobraźni i chęci podjęcia ryzyka.

Tekst i zdjęcia: Piotr Chabzda / materiały promocyjne salonów w Galerii Polskie Meble / www.polskiemeble.com.pl

Przeglądając magazyny wnętrzarskie, zastanawiamy się często czy ten właśnie mebel, dodatek będzie pasować do wnętrza jakie mamy. Jak wkomponuje się w przestrzeń, którą tworzyliśmy przez lata? Stanie się jej częścią czy raczej wyodrębnioną przestrzenią rażącą nasze oczy?

To czy dany mebel bądź dodatek będzie pasować do przestrzeni naszego salonu zależy tylko od nas i naszego poczucia estetyki. Tworząc przestrzeń, w której spędzamy wiele czasu, spotykamy się ze znajomymi, czy odpoczywamy, możemy skorzystać z całościowego projektu, który na pewno będzie harmonijny, a cały wystrój będzie ze sobą współgrać. Z pewnością to  bezpieczne rozwiązanie. Ale czy wystarczające naszym potrzebom? Możemy zaryzykować – stawiając na różnorodność. Niezależnie łączyć sofy utrzymane w skandynawskim stylu ze stolikami projektu włoskich designerów. Proste kształty z tymi bardziej wymyślnymi. Monochromatyczne tkaniny z tymi bogato zdobionymi. Takie połączenia są nieoczywiste, jednak pozwalają nadać wnętrzu indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Nasz salon, pokój dzienny może przybrać różnorakie formy i style. Meble tapicerowane, drewniane. Modułowe bądź ustawiane w całości. Tworzone z najwyższej jakości materiałów tak, aby były nie tylko trwałe, ale i luksusowe. By cieszyły oko i w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dzięki różnorodnym elementom aranżacja mieszkania może stać się przygodą, która dostarczy nam nie tylko zabawy, ale również satysfakcji.

Aranżując przestrzeń, zwracajmy uwagę na jakość materiałów, tkanin, wykonanie mebli.  Skierujmy swoje myśli ku polskim markom, których projekty podbijają serca klientów z całego świata. Meble tapicerowane, lampy, stoliki. Mnogość produktów, które mogą znaleźć się w naszym salonie jest wyłącznie zależna od nas samych. Niech nas nic nie ogranicza. Nasza wyobraźnia jedynie może nam pomóc w kreatywnym podejściu do tematu. Tworząc przestrzeń, w której będziemy spędzać wiele czasu, musimy pamiętać o tym, aby była ona dla nas komfortowa i praktyczna. Tak, abyśmy mogli wypoczywać, i cieszyć się otaczającym nas designem.

 

Zapraszamy do salonów meblowych 

Poznań, Aleje Solidarności 34
www.polskiemeble.com.pl