Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Sekrety zza kulis

06.06.2023 12:03:50

Podziel się

Tłumy ludzi przyszły na spotkanie z aktorem Jackiem Kałuckim do Osiedlowego Domu Kultury „Bajka”. Chętni na rozmowę o jego książce „Sekrety zza kulis” przyszli nawet kilkadziesiąt minut wcześniej.

ZDJĘCIA: Emilia Staszków

Jacek Kałucki, warszawski aktor, reżyser, autor sztuk przyjechał na spotkanie z czytelnikami na zaproszenie Fundacji sceny na piętrze Tespis. Rozmowę prowadziła dziennikarka „Sukcesu po poznańsku”, Elżbieta Podolska, wiceprezes Fundacji. Jak rasowy aktor teatralny, Jacek Kałucki natychmiast zawładnął publicznością. Czytał fragmenty swojej książki, opowiadał kolejne anegdotki, odgrywał scenki. Wśród publiczności znaleźli się znajomi i przyjaciele bohatera: Daniela Popławska, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu, Piotr Żurowski, kompozytor, który skomponował muzykę do trzech jednoaktówek napisanych przez aktora i wystawionych w poznańskiej Scenie na Piętrze, a także koledzy artysty z liceum w Kaliszu.