Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Sposoby na piękne nogi!

Podziel się

Polki i Ukrainki to najpiękniejsze kobiety na świecie, dlatego dumnie możemy odsłaniać swoje ciało i wystawiać je na wiosenne słońce! Jednocześnie to ostatni dzwonek, aby przygotować ciało na plażę. Jeśli borykasz się z miejscowo nagromadzonym tłuszczem czy wiotczejącą i pomarszczoną skórą, odpowiednio dobrana seria zabiegów wyszczuplających jest właśnie dla Ciebie.

TEKST I ZDJĘCIA: Klinika La Perla

W Klinikach La Perla mamy najlepsze zabiegi powstrzymujące procesy starzenia i sprawiające, że cellulit oraz tkanka tłuszczowa dosłownie znikają w oczach. Teraz, w sezonie większość tych zabiegów jest w promocyjnych cenach. Sprawdź nasze topowe zabiegi, które podkreślają linię i kształt nóg, a także modelują brzuch, pośladki i inne problematyczne obszary. Dzięki nim możesz liczyć na spektakularne efekty!

Zapraszam do Klinik La Perla

Kalina Ben Sira, Beauty Expert

WONDER SHAPE to mistrzowski zabieg modelujący sylwetkę. Nie ma nikogo, kto nie pokochałby jego  działania na uda, pośladki i brzuch. Drenuje i ujędrnia skórę, zmniejsza obwody i eliminuje cellulit – wroga kobiet w każdym wieku! Rekomendowana seria zabiegów przed sezonem wiosenno-letnim. Wonder Shape to najczęściej wybierany zabieg przez odwiedzających Klinikę La Perla celebrytów.

JET VIBE, czyli artysta w rzeźbieniu ciała i redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą pola elektromagnetycznego. Intensywne impulsy stymulują skurcze mięśni, powodując ich rozrost, regenerację, a także zanik komórek tłuszczowych i lifting skóry. Idealnie rzeźbi brzuch, uda i pośladki. Wystarczy jedna seria zabiegów.

ICOONE i THERMOLOGIE to dwie technologie masażu próżniowego – następcy endermologii. Icoone wywołuje multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Natomiast Thermologie łączy vacum z działaniem termicznym i światłem LED. Obydwa modelują sylwetkę, drenują organizm z zastojów limfatycznych, ujędrniają skórę i eliminują cellulit. Obydwa zabiegi są rekomendowane jako obowiązkowe masaże drenujące po liposukcji.

ADIPOLOGIE to jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelujących ciało, który ujędrnia i wyszczupla. Zabieg wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości LFU, która nie uszkadzając skóry, dociera bezpośrednio do głębszych warstw. Efekt? Skuteczna redukcja cellulitu wodnego, tkanki tłuszczowej oraz zagęszczenie skóry! Najlepiej stosować w serii zabiegów raz na rok.

BIOLIFT THERAPY to przełomowa, opatentowana i potwierdzona technologia, biostymulująca odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Biolift Therapy wykorzystuje działanie diatermii – leczenie ciepłem, które dotlenia i odżywia organizm. Poprawia mikrokrążenie, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz drenuje organizm. Po zabiegu bioliftingu przywraca się naturalne napięcie mięśniowe, które wpływa na kształt i jędrność ciała. Poprawia się również metabolizm.