Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Spotkajmy się w Sezonach!

06.10.2022 09:51:46

Podziel się

Zaledwie kilka kilometrów na wschód od Poznania, w otoczeniu natury, jest miejsce, w którym możecie rozsmakować się w pysznej sezonowej kuchni, zorganizować owocne spotkanie biznesowe, czy celebrować ważne uroczystości z rodziną i przyjaciółmi. Sezony. Restauracja i Hotel*** to obiekt, który powstał niecałe trzy lata temu i przyciąga nie tylko pięknym ogrodem, ale i nowoczesnymi, przytulnymi wnętrzami oraz świetną obsługą, dbającą o każdy detal Waszego pobytu.

TEKST i ZDJĘCIA: Sezony. Restauracja i Hotel***

Sezony. Restauracja i Hotel to doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego dla tych, którzy cenią sobie eleganckie i komfortowe wnętrza, jakościową i smaczną kuchnię oraz spokojne otoczenie przyrody. Obiekt ma dwie świetnie wyposażone sale konferencyjne: jedną typu boardroom – na mniejsze spotkania biznesowe, i drugą reprezentacyjną salę bankietowo-konferencyjną o powierzchni 270 metrów kwadratowych z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Ma ona bezpośredni dostęp do słonecznego zimowego ogrodu i terenu zielonego. Do dyspozycji gości jest także 28 pokoi, aby zapewnić wygodny nocleg w podróży biznesowej. Rozległy teren (1,5 ha) oraz infrastruktura Sezony. Restauracja i Hotel dają duże możliwości organizacji firmowych imprez integracyjnych takich, jak piknik czy spotkanie przy grillu. Wszystko to w dogodnej lokalizacji – zaledwie 15 minut od Poznania (5 km od zjazdu z autostrady A2 i 1 km od zjazdu z drogi ekspresowej S5).

Spotkajmy się w Sezonach na ślubie w plenerze i weselu
Każdy aspekt organizacji wesela w Sezony. Restauracja i Hotel traktowany jest z niezwykłą dbałością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, pracownicy hotelu i restauracji dokładają wszelkich starań, by każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane. Wykwalifikowana obsługa, znakomita kuchnia, stylowe wnętrza i urokliwe otoczenie to niepodważalne atuty tego miejsca. Wrażenie robi też elegancka sala bankietowa (mogąca ugościć do 130 osób) z efektownym parkietem tanecznym i bezpośrednim wyjściem na zimowy ogród i teren zielony. Można tam nie tylko odetchnąć w trakcie wesela, ale i zorganizować piękny ślub w plenerze lub niezapomniane poprawiny.

Spotkajmy się w Sezonach na imprezie okolicznościowej… jakąkolwiek sobie wymarzysz
To świetne miejsce do zaplanowania zarówno tych bardziej hucznych, jak i kameralnych imprez. Chrzciny, urodziny, komunie, rocznice, baby shower. Wszystko zorganizują według potrzeb i wizji gości. Specjalnie przygotowane menu z najwyższej jakości produktów, wyjątkowa prezentacja potraw oraz uśmiechnięta i zaangażowana obsługa zdecydowanie wyróżnia to miejsce na tle innych obiektów. Warto też zaznaczyć, że wszystkie dania oraz wyroby cukiernicze powstają tu od postaw.

Spotkajmy się w Sezonach na degustacji
Sercem Sezony. Restauracja i Hotel są wspaniała kuchnia i bar. Szef kuchni Piotr Chodukiewicz na co dzień serwuje pyszne jedzenie w stylu comfort food w jego najlepszym wydaniu. Stawia zawsze na jakość i sezonowość produktów oraz niebanalne połączenia smakowe. Na uwagę zasługuje również jakość win i alkoholi mocnych, które często dopełniają się z kreacjami kuchni. Ludzie pracujący w Sezony. Restauracja i Hotel to pasjonaci swoich dziedzin, dlatego kolacje degustacyjne z Piotrem czy warsztaty z wiedzy o winie z kierownikiem Restauracji Markiem Popkowskim to wydarzenia pełne wiedzy, zaangażowania i odkrywania nowych smaków.

Tak naprawdę, planując organizację spotkania w Sezony. Restauracja i Hotel, ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Polecamy to miejsce w 100 procentach!