Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Spotkanie fachowców

19.07.2022 09:15:05

Podziel się

W showroomie Śliwocki Home, przy ulicy Blacharskiej 13 w Poznaniu, odbyło się spotkanie dla architektów, projektantów, przedstawicieli deweloperów i branży hotelowej zatytułowane: „Filozofia Wygodnego Życia w Nowej Rzeczywistości Przestrzeni.”

- Meble to moja pasja. Zajmuję się nimi od zawsze. To nie są puste słowa, ponieważ kontynuuję rodzinne tradycje. Na przestrzeń, w której żyją ludzie, patrzę w bardzo określony sposób. Z jednej strony widzę technologię, materiał oraz projekt. Z drugiej jednak, dostrzegam potrzeby emocjonalne i dlatego dążę do zrównoważenia tych elementów. Właśnie dlatego mogę z przekonaniem mówić o filozofii wygodnego życia – mówił Bartosz Śliwocki, właściciel marki Śliwocki Home. Daniel Przewoźny z BR7 opowiadał o nowatorskiej technologii tworzenia mebli i dekoracji z mikrocementu, betonu, drewna i stali: - Najwyższą wartością jest dla mnie produkt, który powstaje tutaj,  lokalnie, w Wielkopolsce. Ogromna wiedza i doświadczenie zespołu BR7 i Śliwocki Home to synergia, którą nazwałem Nową Rzeczywistością Przestrzeni. Moim celem i wielkim marzeniem jest tworzenie rzeczy niecodziennych do codziennego użytku. Chciałbym, aby nasi Klienci dobrze czuli się w miejscu, w którym przebywają. Organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje wydarzenia. Tym razem w formie warsztatów. 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ