Witamy w kwietniu! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Święta nad morzem

22.12.2022 09:27:43

Podziel się

Wciąż nie jest zbyt późno na świąteczny wyjazd nad morze. Wave Międzyzdroje Resort & SPA oferuje atrakcyjne pakiety świąteczne, sylwestrowe, a także na ferie zimowe. To niesamowita okazja, żeby spędzić ten czas w wyjątkowej nadmorskiej lokalizacji nagrodzonej prestiżowym tytułem European Property Awards 2022/23.

Inwestycja Wave Międzyzdroje Resort & SPA obejmuje pięć budynków apartamentowych o niezwykle bogatej infrastrukturze. Położone w pierwszej linii brzegowej pozwalają na korzystanie ze wszystkich atrakcji jakie oferuje bezpośredni dostęp do Zatoki Pomorskiej.

Architektura Wave Międzyzdroje Resort & SPA inspirowana jest miejscem, w którym realizowana jest inwestycja - nadmorskim brzegiem, wiatrem i falami Bałtyku. Spiralny kształt każdego z budynków powoduje, że większość mieszkańców ma zapewniony widok na morze, może cieszyć się całorocznym nasłonecznieniem i spektakularnymi zachodami słońca. Projekt wyróżnia przeszklona fasada z panoramicznymi oknami i przeźroczyste balustrady tarasów i balkonów. Bezpośrednie sąsiedztwo szerokich, piaszczystych plaż i wydm zapewnia codzienny kontakt z naturą. Część apartamentów kupowana jest w celach inwestycyjnych i zarządzana przez dedykowanego operatora zajmującego się wynajmem, a pozostała część nabywana jest na użytek prywatny. Powierzchnie apartamentów wynoszą od 27. do 113. mkw. Kolejnym atutem jest dostęp do funkcji sportowo-rekreacyjnych dla najbardziej wymagających: dwóch basenów (wewnętrznego oraz całorocznego zewnętrznego, podgrzewanego), dwóch jacuzzi (wewnętrznego i zewnętrznego), strefy Wellness & SPA, brodzika dla dzieci, siłowni, pokoju zabaw dla dzieci, restauracji i kawiarni, terenów zielonych i placu zabaw. Szeroka promenada wzdłuż sosen prowadzi do centrum Międzyzdrojów, gdzie mieści się m.in Oceanarium. Zaletą jest również usytuowanie kompleksu w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Unikatowy projekt autorstwa pracowni MODO Architektura dla inwestora Green House Development otrzymał prestiżową European Property Awards 2022/23 w kategorii: Architecture Multiple Residence.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA oferuje pakiety świąteczne,  sylwestrowe, a także na ferie zimowe. Nadal są dostępne w ofercie sprzedaży również apartamenty inwestycyjne.

www.wavemiedzyzdroje.pl