Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Sztuka słowa [GALERIA ZDJĘĆ]

Podziel się

Za nami wyjątkowe spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych z profesorem Michałem Rusinkiem. Tym razem zgłębialiśmy tajniki sztuki słowa.

 

Nasza rozmowa zatytułowana „Sztuka słowa” przyciągnęła wiele miłośniczek i kilku miłośników literatury, którzy pragnęli dowiedzieć się, jak słowa mogą kształtować nasze życie i twórczość. Prof. Michał Rusinek przez całe spotkanie podkreślał, jak ważne jest, aby słowa niosły ze sobą autentyczność, prosty wyraz i głębię.

Dużą część rozmowy poświęciliśmy także feminatywom. Feminatywy to nie moda ani chwilowy trend! Używając ich w języku wracamy do tego co jeszcze niedawno było powszechne. Zachęcał nas do refleksji nad tym, jak możemy używać słów, aby tworzyć głębokie i znaczące przekazy, które dotykają serc i umysłów. To spotkanie było nie tylko małą lekcją literatury, ale także zachętą do odkrywania i wyrażania siebie poprzez pisanie.

Podczas wydarzenia marka Solar zaprezentowała Kolekcję Limitowaną w/l 2024, która przeniosła nas do słonecznej Malagi, skąpanej w promieniach słońca, w niczym nieskrępowanej swobodzie i zwiewności.

Ogromne podziękowania dla hotelu Hampton by Hilton Poznań Old town, który ugościł Klub i przygotował poczęstunek.

ZDJĘCIA: Daria Olzacka