Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Tam, gdzie wakacje trwają cały rok

13.01.2020 13:00:00

Podziel się

Kołobrzeg to najpiękniejsze i największe polskie uzdrowisko, przyciągające mikroklimatem, wyjątkową zielenią, solankami i borowiną. Wschodnią jego część stanowi urokliwa dzielnica Podczele, w której powstają wakacyjne Apartamenty Kołobrzegu – propozycja dla miłośników spokoju i życia w rytmie „slow”.

TEKST: Agnieszka Jaworska-Goździewska

Zmęczony codziennością, łaknący przestrzeni, świeżości i ciszy, szukasz miejsca, które spełni Twoje oczekiwania. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Podczele. Przybywając do tego azylu, poprzez intensywny kontakt z otaczającą to miejsce naturą, szybko odzyskasz równowagę. Blisko położony Ekopark Wschodni – ekologiczny użytek, chroniący unikatowe siedliska roślin i zwierząt ekosystemu słonawych torfowisk, to ulubione miejsce spacerów, pragnących ciszy i relaksu turystów. Odpoczywając w Apartamentach Koło Brzegu, będziesz mieć 750 metrów w linii prostej do plaży wschodniej, niezwykle szerokiej i urokliwej, ograniczonej od strony lądu niewysokimi, dość stromymi wydmami. 

Wakacje zamknięte w bryle

Inwestycja to dwa kameralne budynki, do których wprowadziliśmy autentyczną, bałtycką nutę, gdzie idealnie współgra ze sobą drewno i piasek, wywołując zmysłową letnią aurę. Pomiędzy budynkami zaprojektowaliśmy wysypane morskim piaskiem, otoczone ozdobnymi trawami, miejsca relaksu z tradycyjnymi dla Bałtyku koszami plażowymi. Nad kameralnym placem zabaw dla dzieci rozwiniemy żagiel, który zapewni odpoczywającym przyjemny cień.

Relaks na wyciągnięcie ręki

Apartamenty Koło Brzegu to obiekt całoroczny, zapewniający rozrywki przy każdej pogodzie, dlatego aurę relaksu odczuwa się tutaj już od progu. W lobby gości będzie witać recepcjonistka, zapraszając do korzystania z zasobów miejsca. Dla wypoczywających przygotowaliśmy strefę chilloutu, z kominkiem, sauną, jacuzzi i łączką solarną. Mniej atrakcyjne pogodowo dni będzie można spędzać także w strefie FUN z konsolą i grami planszowymi.

Twój apartament

Apartamenty Koło Brzegu to wygodne, jedno- i dwupokojowe mieszkania wykończone „pod klucz” z kompletnym wyposażeniem. Oprócz standardowych elementów: płytek, podłóg, drzwi i parapetów, inwestorzy w ramach wykończenia otrzymają także kompletną łazienkę z pralką, kuchnię ze sprzętem AGD, pokój lub pokoje z meblami ruchomymi. Apartamenty zostaną wykończone naturalnymi materiałami, inspirowanymi kolorami piasku, morza, traw rosnących na wydmach i drewna wyrzuconego na brzeg.

W wybranych apartamentach przygotowaliśmy okablowanie pod system ABB–free@home®, który służy do wygodnego sterowania całym domem za pomocą przełączników, a także smartfonów, tabletów lub komputera. Użytkownik po wyposażeniu lokalu w system będzie mógł obsługiwać urządzenia dotykiem lub głosem. System umożliwia sterowanie automatyką domową w sposób mobilny, inteligentny, precyzyjny, z możliwością nieustannego dokonywania zmian w ustawieniach. Dotyk przycisku lub prosta komenda głosowa powoduje otwarcie lub zamknięcie żaluzji lub zmianę barwy oświetlenia. W ten właśnie sposób już dziś można doświadczyć przyszłości.

Wypoczywaj lub zarabiaj

W czasie, kiedy właściciel nie będzie korzystał z lokalu, może on zostać wynajęty. Zadba o to operator, więc ewentualny zarobek nie będzie wiązał się z dodatkowymi nakładami pracy ze strony inwestora. Przejrzyste reguły współpracy oferowane przez Nickel Development w Apartamentach Koło Brzegu, przewidujące prosty podział zysku w ustalonej proporcji dla właściciela i dla operatora, to ewenement na rynku condo hoteli.

Potwierdzona danymi atrakcyjność lokalizacji i prosty, uczciwy model rozliczeń sprawiają, że inwestorzy mogą czuć się bezpiecznie lokując swoje pieniądze w Apartamenty Koło Brzegu. Jeśli dodatkowo sami lubią wypoczynek nad Bałtykiem – z pewnością docenią możliwość wyjazdu na szybkie wakacje bez konieczności przeczesywania oferty hotelowej. Poza tym, mając własny apartament, możemy czuć się o wiele swobodniej aniżeli w hotelu, zawsze w jakimś stopniu narzucającym reguły, które ograniczają swobodę wypoczynku. Własny apartament daje natomiast pełną wolność.

Kup apartament

Z oferty 96 apartamentów zostało już tylko 40, z czego ostatnie 10 w budynku ze SPA. Warto zatem jak najszybciej wybrać najwygodniejsze z możliwych mieszkanie. Zapraszamy do Biura Sprzedaży Nickel Development w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110, tel. +48 506 175 176, e-mail: sprzedaz@nickel.com.pl.