Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

TWÓJ DOM Design + natura = Osiedle Zacisze

04.03.2022 12:06:36

Podziel się

Nowoczesna i ciekawa architektura przy lesie to idealne połączenie dla ludzi ceniących przestrzeń, swobodę i piękno w designerskim wydaniu. Wszystko to znaleźć można na osiedlu Zacisze w Komornikach, gdzie powstają wyjątkowe, nowe domy szeregowe, a właściwie kameralna zabudowa siedmiu budynków.

TEKST: Dominika Foltyn
ZDJĘCIA: Osiedle Zacisze Komorniki

Na wyjątkowym osiedlu Zacisze znajdą się domy o powierzchni od 130 do 140 metrów kwadratowych. Gdzie? W Komornikach przy ul. Krokusowej, a to zaledwie 10 kilometrów od Poznania. Cicha i spokojna lokalizacja, położenie tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym, zapewnia bogate tereny rekreacyjne.

Same plusy
Nowa inwestycja obejmuje tylko 7 budynków w zabudowie szeregowej, które zaskakują nowoczesną bryłą i innowacyjnym projektem. Mocnym atutem Osiedla Zacisze jest bardzo dobre zaplecze Komornik. Blisko osiedla są dwie szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, punkty usług, nowoczesny budynek Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Nowe domy szeregowe w Komornikach są idealną propozycją dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz chwile spędzone z rodziną we własnym ogrodzie. Nowa inwestycja jest ostatnią linią zabudowy na Osiedlu Zacisze, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli poczuć swobodę i przestrzeń do życia. Do każdego domu przynależy garaż oraz miejsce postojowe. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a dla miłośników sportu i rekreacji przez osiedle przebiegać będzie ścieżka rowerowa.

Wielkopolski Park Narodowy
Osiedle Zacisze zlokalizowane w pobliżu niezwykle atrakcyjnych terenów leśnych Wielkopolskiego Parku Narodowego, urozmaiconych jeziorami rynny Rosnowsko-Jarosławieckiej. Mieszkańcy mają do dyspozycji olbrzymie tereny rekreacyjne, ścieżki dla rowerów i pieszych idealne na spacery i inną aktywność fizyczną. Bliskość natury sprawia, że możemy odpocząć i zrelaksować się słuchając jedynie śpiewu ptaków i szumu drzew. Obszerne tereny leśne blisko miejsca zamieszkania zapewniają świeże i czyste powietrze, o które tak trudno żyjąc w centrum zatłoczonych miast.

Bezcenna lokalizacja
Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski, jest też jedną z najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. W ostatnim czasie mocno rozwinęła się tam infrastruktura oświaty i edukacji– powstało kilka szkół podstawowych oraz przedszkoli. Mieszkańcy na co dzień bardzo cenią sobie szybki dojazd do Poznania. Dużym atutem jest również świetnie zorganizowana komunikacja miejska: linia numer 702, która kończy swój bieg na poznańskiej pętli Górczyn oraz linia numer 716, która zawiezie nas prosto na pętlę Junikowo w Poznaniu.

Butikowa sprzedaż nieruchomości
Nowe domy szeregowe w Komornikach to idealna propozycja dla osób lubiących oryginalność i poczucie wyjątkowości. Niepowtarzalna i nieoczywista zabudowa domów, będzie istną perełką architektoniczną pośród dzisiejszych zabudowań. Kameralna zabudowa jedynie 7 budynków pokazuje nowe oblicze sprzedaży i nadaje charakter niemal butikowy. W biurze sprzedaży dbamy o wysoką jakość obsługi klienta i koncentrujemy się na potrzebach nowych mieszkańców. Podjęliśmy działania pod hasłem „Stwórz z nami swoją przestrzeń”, w ramach których uzgadniamy z klientem najmniejsze szczegóły dotyczące między innymi instalacji prowadzonych w nowych domach, po to by przyszli mieszkańcy czuli, że mają realny wpływ na tworzenie swojej wymarzonej przestrzeni do życia. Wyróżniamy się na rynku deweloperskim również tym, że w cenie domu wykańczamy każdy szczegół zarówno budynku, jak i infrastruktury znajdującej się wokół inwestycji. Dzięki czemu nowi mieszkańcy wprowadzając się mają gotowy podjazd i podejście do domu z kostki brukowej, obudowane miejsce na odpady stałe oraz skrzynkę pocztową z numeracją domu. Dodatkowo, gotowe ogrodzenie swojego ogródka, a w nim wyrównaną ziemię i wysianą trawę. Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszej najnowszej inwestycji w Komornikach w biurze sprzedaży przy ul. Chabrowej 25 w Komornikach.