Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Urodzinowe spotkanie Przyjaciół Fundacji In_Spire

Podziel się

Ile można zrobić przez dwa lata działania Fundacji? Całkiem sporo! Pokazało to spotkanie, jakie w czerwcu w WTC zorganizowała fundacja Grupy MTP - Fundacja In_Spire z okazji swoich drugich urodzin. Na spotkanie Fundacja zaprosiła przyjaciół – partnerów, mecenasów oraz instytucje wspierające, a także wolontariuszy. Wśród zaproszonych był i Sukces po poznańsku!

ZDJĘCIA: Aga Engelien Photography Studio

Dwa lata to 120 projektów oraz wiele działań Fundacji. Ich odbiorcami byli nie tylko przedsiębiorcy z całej Polski, ale przede wszystkim osoby potrzebujące – dzieci z Poznania i Wielkopolski, z dużych miast i maleńkich wiosek, seniorzy, a także uchodźcy z Ukrainy. Były warsztaty rozwijające różne umiejętności dla dzieci oraz seniorów, były i półkolonie, wycieczki na Jarmark Bożonarodzeniowy, była też realna pomoc rzeczowa dla potrzebujących, w tym też zebranie ćwierć miliona złotych na zakup sprzętu dla zakładu leczniczego przy ul. Mogileńskiej w Poznaniu.

Fundacja w sposób szczególny skupiła się na dzieciach z niepełnosprawnościami, z którymi od trzech lat prowadzi kampanię społeczną „Wrażliwcy_kultura bez barier”. Dlatego na Spotkaniu to dzieci grały główną rolę. Młodzi artyści z SOSW dla Dzieci Niewidomych w Owińskach zaprezentowali wspaniały spektakl pt: "Mały Książę" a dzieci i młodzież z ośrodka SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu pokazały pełen uśmiechu spektakl „Radość”. Organizację spotkania wsparło World Trade Center Poznań. Oprawę muzyczną zapewnił Jan Adamczewski Music. Było pięknie, wzruszająco, wesoło i mądrze.