Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

V Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej

15.11.2023 11:58:38

Podziel się

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” od 2017 r. organizuje charytatywne aukcje sztuki współczesnej. Dochód z aukcji każdorazowo wspiera najważniejsze w danym roku potrzeby podopiecznych stowarzyszenia - uczniów z niepełnosprawnością z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi-Premium” oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego „Otwarte Drzwi”.

Autorami prezentowanych na aukcji dzieł są zarówno uczniowie wspomnianych szkół, którzy tworzą swoje prace podczas zajęć arteterapii i cyklicznych warsztatów „Twórcze Działania”, jak również grono artystów plastyków i fotografów z kraju i zagranicy, którzy przekazując swoje dzieła na aukcję, pragną okazać wparcie dla realizacji szlachetnego celu wydarzenia.

Dochód z tegorocznej aukcji przeznaczony będzie na stworzenie w budynku szkolnym sali wyciszeni oraz rehabilitacyjnej sali zabaw, niezbędnych dla uczniów, którzy wymagają specjalnych metod kształcenia i rehabilitacji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które każdemu darczyńcy dostarczy mnóstwo satysfakcji. Wstęp wolny.

Bieżące informacje dotyczące wydarzenia można śledzić na stronie: https://otwarte-drzwi.pl/aukcja/

Organizator aukcji: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”
Beneficjent: Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Otwarte Drzwi-Premium”
Partnerzy: Wydział Architektury oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej