Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Volvo nad poznańską Maltą

19.12.2022 11:35:54

Podziel się

Historia współpracy Firmy karlik z marką Volvo zaczęła się w 2002 roku przy poznańskiej Malcie i trwa do dziś. Od początku było to miejsce wyjątkowe. Odbywały się w nim ważne wydarzenia, wśród nich poznańskie premiery nowych modeli Volvo czy spotkania z cyklu Dzień Kobiet Volvo. Obecność nowych samochodów w salonie oraz Autoryzowanego Serwisu Volvo z czasem została uzupełniona o samochody używane. Dziś salon Volvo nad poznańską Maltą jest jedynym w Wielkopolsce domem dla samochodów używanych Volvo SELEKT, czyli wyselekcjonowanych aut, dostępnych od ręki oraz serwisu blacharsko-lakierniczego, o czym przekonuje Oskar Gromada, kierownik Działu Samochodów Używanych w Volvo Firma Karlik.

ROZMAWIA: Joanna Małecka
ZDJĘCIA: Firma Karlik

 

Otworzyliście Państwo w tym roku nowy salon na Franowie. Czy w historycznej siedzibie Firmy Karlik przy poznańskiej Malcie nadal można kupić Volvo?
Oskar Gromada: Tak, to prawda, w marcu otworzyliśmy przed naszymi klientami drzwi do nowoczesnego salonu, wybudowanego według najnowszych standardów marki Volvo. Nadal jednak jesteśmy obecni przy poznańskiej Malcie i oczywiście nadal można tutaj kupić Volvo.

Co się zmieniło?
Dotychczas w naszej pierwszej siedzibie funkcjonował salon samochodów nowych oraz autoryzowany serwis, do których z czasem dołączył dział samochodów używanych. Nieuchronnie nadchodził jednak czas na zmiany, bo przy rozwoju wszystkich trzech działów lokalizacja nad Maltą była zwyczajnie za mała. Dziś salon nad poznańską Maltą jest salonem Volvo Selekt, czyli sprawdzonych samochodów używanych. Ale nie tylko. Od września oferujemy także kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych, auta zastępcze, naprawę na nowych oryginalnych częściach Volvo, bezpłatne przechowanie pojazdów do czasu uzyskania decyzji z towarzystwa ubezpieczeniowego w ramach certyfikowanego serwisu blacharsko-lakierniczego.

Proszę przybliżyć wspomniany program Volvo Selekt. Jakie samochody można kupić w tej ofercie?
Program Volvo Selekt to idealny wybór dla osób szukających samochodu używanego z gwarancją. Największą korzyścią programu Volvo Selekt jest bezpieczeństwo zakupu. Klient zna historię pojazdu, otrzymuje od 12 do 36 miesięcy gwarancji, minimum 12 miesięcy assistance oraz sprzedaż odbywa się w komfortowych warunkach autoryzowanego salonu. Najważniejszą zaletą programu Volvo Selekt jest to, że kupujemy samochód bezpieczny, sprawdzony, a do tego z minimum roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Czy każdy samochód Volvo może należeć do programu Selekt?
Nie, nie każdy. Samochody w ofercie Volvo Selekt przechodzą przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych dealerów Volvo, gwarantujemy, że używane Volvo jest ekonomiczne i bezpieczne.

Posiadacie Państwo także salony w podpoznańskim Baranowie oraz na Franowie. Czy tam również znajdę samochody używane?
Oczywiście. W każdym z wymienionych punktów można umówić się z doradcą Volvo Selekt i dostosować ofertę do swoich potrzeb.

Jak duży jest zespół Volvo Selekt przy poznańskiej Malcie?
Stały zespół tworzą trzy osoby: Julia – Asystentka Działu Sprzedaży, Tomasz – Starszy Doradca Handlowy oraz ja. Nie zapominajmy, że Malta to także serwis blacharsko-lakierniczy, który prowadzi kolega Bartosz wraz z zespołem.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczyć można między innymi zdjęcie pierwszego salonu Volvo przy Malcie i zdjęcia zespołu.