Witamy w kwietniu! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

W Poznaniu zamieszkają Nowi Kosmonauci!

21.09.2018 12:00:00

Podziel się

Gdzie? Na Winogradach u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej, po sąsiedzku z zielenią Parku Szelągowskiego oraz Cytadeli. Droga do centrum zabierze im co najwyżej kwadrans – niezależnie czy wybiorą przejażdżkę rowerem po Wartostradzie czy komunikację miejską w kierunku Starego Rynku. Centrum handlowe, przedszkole, przychodnia, plac zabaw – wszystko będą mieć tuż obok. I jeszcze coś dla oka – przepiękna panorama miasta widoczna z wyższych pięter budynków. Tak rysuje się przyszłość mieszkańców osiedla Nowych Kosmonautów.

W trzech nowocześnie zaprojektowanych budynkach o wysokości od 11 do 13 pięter łącznie zbudowane zostaną 344 mieszkania. Klucze do pierwszych z nich właściciele odbiorą pod koniec 2019 roku. Szeroka oferta metraży pozwala odnaleźć dokładnie to, czego szukasz: od funkcjonalnej kawalerki po przestronne mieszkanie wielopokojowe dla całej rodziny. Lubiący mieszkać na wysokościach codziennie będą mogli upajać się widokiem panoramy miasta prosto z własnego balkonu lub przestronnego tarasu. Właściciele „czterech kółek” będą mogli parkować bez problemu w dwupoziomowej hali garażowej. Natomiast miejsce na jednoślady przewidziane jest w specjalnych boksach rowerowych oraz stojakach na terenie osiedla.

Choć w okolicy znajduje się wiele obiektów handlowych, fitness, a nawet kino, nie poczujesz się tym przytłoczony. W sąsiedztwie inwestycji jest zielono: Plaża na Szelągu z nowoczesną ścieżką rowerową wzdłuż Warty, oddalona o dwa kilometry Cytadela, czy Park Kosynierów kilka bloków dalej. Docenisz z pewnością dogodne rozwiązania komunikacyjne: przystanek autobusowy tuż pod blokiem, nieopodal pętla na Wilczaku czy planowana w pobliżu trasa tramwajowa na Naramowice.

Szczegóły oferty można poznać w biurze sprzedaży mieszkań znajdującym się tuż przy inwestycji, czynnym także w soboty. Dla wszystkich ceniących wygodę życia na co dzień, osiedle Nowych Kosmonautów będzie krokiem w lepszą przyszłość!

Więcej informacji na: www.nowychkosmonautow.pl