Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

W sercu Sołacza

15.10.2018 12:00:00

Podziel się

Przechadzając się po Parku Sołackim czy Parku Wodziczki nie raz rozglądaliśmy się wokół i marzyliśmy, żeby właśnie tutaj zamieszkać. Sołacz to najpiękniejsza dzielnica Poznania, bogata w historię, gdzie poza spacerem można usiąść w restauracji nad stawem, napić się pysznej kawy i wypocząć. Dziś, aby zamieszkać w zielonym sercu Poznania nie trzeba marzyć tylko wybrać inwestycję Zielony Sołacz Tarasy i stworzyć tutaj swój prawdziwy dom.

TEKST: Joanna Małecka
WIZUALIZAJE: Monday Development

Kawa na tarasie w otoczeniu tak wspaniałej przyrody nie musi już być mitem. Dziś wszystko jest możliwe, dzięki inwestycji Zielony Sołacz Tarasy. Budynki, które idealnie wpisują się w zielony charakter Sołacza, powstają u zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały. Już w drugiej połowie 2019 roku zamieszkają tu pierwsi lokatorzy. Atrakcyjna lokalizacja spowodowała, że pomimo, iż ten kameralny zespół budynków dopiero co wyrasta z ziemi, już przeszło 70 procent mieszkań znalazło nowych właścicieli. Tempo sprzedaży inwestycji Zielony Sołacz Tarasy zdecydowanie świadczy o świetnym doborze lokalizacji i funkcjonalności samego projektu.

To nie są zwykłe bloki. Tu lokatorzy nie patrzą sobie w talerz stojąc na balkonach. Tarasy, na których można swobodnie przebywać nie krępując się sąsiadem, ułożone są kaskadowo z ekspozycją na południe i widokiem na urokliwy Park Wodziczki. To takie trochę wakacje w sercu miasta. A jeśli znudzi nam się błogie lenistwo zawsze możemy wsiąść na rower, założyć rolki, pobiegać czy po prostu wyjść na spacer w otoczeniu pięknej miejskiej zieleni. Miłośnicy dobrej kuchni zajrzeć mogą do którejś z pobliskich restauracji czy  skosztować pysznych naturalnych lodów na ulicy Kościelnej. Sołacz to bez wątpienia miejsce wyjątkowe, idealne do zamieszkania. Zielony Sołacz Tarasy to dom dla każdego, kto ceni sobie spokój, wygodę, komfort i lubi żyć blisko natury. Deweloper nadal ma w ofercie lokale o zróżnicowanej powierzchni  – od 37 do 85 mkw. Można wybierać pomiędzy mieszkaniami z przestronnymi balkonami, a lokalami położonymi na parterze z ogródkami osiągającymi nawet 60 mkw. Dodatkowo, dla miłośników rowerowych wypraw, na terenie osiedla powstanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów oraz wiata na rowery.

Więcej informacji o inwestycji znajdziesz na stronie: www.zielonysolacz.pl