Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wenecki Bal Karnawałowy 2024 w Restauracji HUBO

Podziel się

Cieszcie się niezwykłym klimatem Weneckiego Karnawału w Swarzędzu pod Poznaniem! Już 10 lutego 2024 roku, Restauracja HUBO ma zaszczyt zaprosić Was na niezapomniany Wenecki Bal Karnawałowy.

Co Was czeka?
Włoski Welcome Drink: Od samego wejścia zanurzycie się w atmosferę Włoch, witani włoskim trunkiem.
Darmowa Maska Wenecka: Każdy z Was otrzyma urokliwą maskę, abyście mogli poczuć się jak uczestnicy prawdziwego Weneckiego Karnawału.
Voucher na Napój alkoholowy: Voucher na darmowy napój alkoholowy w barze HUBO, abyście mogli rozpocząć wieczór odświeżeni.
Menu Bufetowe: Nasz zespół kucharzy przygotuje dla Was wyjątkowe menu bufetowe w najbardziej włoskim stylu.
Live Cooking: Podczas wieczoru będziecie mieli okazję podziwiać naszych kucharzy przy pracy podczas Live Cooking, a efekty ich talentu będziecie mogli degustować.
Muzyka w Rytmie Włoch (i nie tylko): DJ - Kreatywny Wodzirej zapewni Wam największe włoskie hity, dzięki którym taniec stanie się nieodłączną częścią tego magicznego wieczoru.

Jeśli macie obawy co do powrotu do domu późno w nocy lub chcielibyście rozkoszować się więcej niż tylko napojami bezalkoholowymi, można skorzystać ze specjalnej oferty noclegowej w hotelu Hampton by Hilton, położonym tuż obok restauracji HUBO. Pokój z pysznym śniadaniem oraz bezpłatnym parkingiem w cenie 279 zł. Organizator serdecznie zachęca do skorzystania z tego wyjątkowego pakietu!

Rezerwacje i sprzedaż biletów pod numerem telefonu:  722 222 857 | 885 958 118  lub drogą mailową: hubo@hubo.com.pl

Data i miejsce:
Data: Sobota, 10 lutego 2024
Godzina: 19:00 - 02:00
Miejsce: Sala bankietowa Restauracji HUBO