Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wiosenna odsłona ekocudów

05.03.2020 12:00:00

Podziel się

Przed nami czwarta już edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda w stolicy Wielkopolski. Miłośnicy ekologicznych sposobów pielęgnacji spotkają się w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 marca 2020 roku. Wstęp jest bezpłatny.

Ekocuda to pierwsze, organizowane na tak szeroką skalę, targi w Polsce, które skupiają wokół siebie tysiące osób zainteresowanych naturalnymi sposobami pielęgnacji i zdrowym trybem życia. Event odbywa się dwa razy w roku w trzech polskich miastach: w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród setek wystawców, jak i wśród odwiedzających, którzy podczas trwania targów mogą zaopatrzyć się w naturalne, organiczne i wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne, ale także w naturalne produkty służące do makijażu.

Na wiosennej edycji swoje artykuły zaprezentują nie tylko znane i lubiane polskie firmy, produkujące kosmetyki naturalne, ale również marki zagraniczne, których produkty dostępne są na naszym rodzimym rynku. Targi to niepowtarzalna okazja, by zaopatrzyć się w swoje ulubione ekologiczne artykuły do pielęgnacji i makijażu. Jest to także szansa, by poznać i pokochać nowe, nieznane jeszcze, produkty oraz marki, które na targach pojawiają się po raz pierwszy. Dlatego też wystawcy oferują możliwość dotknięcia, powąchania, wypróbowania i zapoznania się ze składem prezentowanych ekocudów. Jak mówi Zuzanna Mierzejewska – właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów. – Większość marek dostępnych jest online, a możliwość wypróbowania, powąchania kosmetyków na żywo czy bezpośrednie rozmowy z producentami i właścicielami to ważny benefit. Każda edycja jest inna, producenci starają się zaskoczyć odwiedzających nowymi produktami, także i tym razem możemy się spodziewać kosmetycznych debiutów. Co ważne, podczas targów niektóre marki w trosce o środowisko, dają możliwość uzupełnienia produktów. Ponadto w ubiegłych latach organizatorzy i wystawcy, w ramach upowszechniania filozofii „zero waste”, umożliwili odwiedzającym korzystanie z własnych, wielorazowych opakowań na kosmetyki.

Organizatorzy targów zapraszają wszystkich zainteresowanych naturalnymi sposobami dbania o siebie, tych którzy od ostatniej edycji czekali na możliwość ponownego uczestniczenia w wydarzeniu, ale również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z życiem w stylu eko.

 

ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom 
www.instagram.com/ekocuda
www.linkedin.com/company/ekocuda.com