Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wiosna na sportowo

Podziel się

Wzrok jest uznawany za najważniejszy z naszych zmysłów. To właśnie on pozwala nam na odbiór aż 80 procent informacji z otoczenia. Dlatego  warto o niego odpowiednio zadbać. Wiosna zachęca do aktywności na świeży powietrzu, a słońce o tej porze roku mocno grzeje. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zadbanie o wzrok. Okulary – przeciwsłoneczne i korekcyjne dają nam stabilność i równowagę. Bezpieczeństwo i komfort uprawiania sportów zapewniają najnowsze technologie, w których się specjalizujemy.

 

Monika i Olaf Tabaczyńscy, Optic Cafe

PRZYGOTOWANIE SESJI I STYLZACJA OPRAW OKULAROWYCH: Optic Cafe

ZDJĘCIA: Monika Matlak-Mizerkiewicz

MODELKA: gościnnie  Joanna Małecka

Mistrzostwo komfortu w stylu urban. Dwie edycje – front w wersji ciemniejszej oraz fotochromowej – reagującej na światło i przyciemniającej się, gdy słońca jest więcej. Większe, pełniejsze, ultralekkie i wyśmienicie dopasowane do kształtu twarzy. Komfortowe niczym ukochane buty. Doskonałe, szerokie pole widzenia. Na hulajnogę, do rekreacyjnej i turystycznej jazdy na rowerze. Jest najmodniejszym, ultranowoczesnym elementem street style.

 

Fancy Nordik Walking. Komfort w każdej wolnej chwili. Liczysz się Ty, Twój czas, efekty i przyjemność. Ta aktywność pobudza nasze ciało na poziomie 80-90 procent. Warto zadbać o wzrok na tym samym poziomie. Komfort przede wszystkim.

 

 

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i wygoda podczas jazdy na rowerze. Odpowiednio dopasowane okulary doskonale zintegrowane z kaskiem troszczą się o szeroką panoramę i ostrość widzenia w każdych warunkach.

 

Bezpieczeństwo podczas pieszych wycieczek, eksploracji gór i szlaków, daje czystą przyjemność w pokonywaniu wyzwań. Właściwie dobrane okulary chronią wzrok przed słońcem, wiatrem, deszczem i olśnieniem. 100 powodów, dla których warto mieć lifestylowe okulary zawsze ze sobą.

 

Okulary korekcyjne ze słońcem – dla motocyklistów. To nie lada wyzwanie. Jakość i technologia są niezbędne, aby w pożądanym looku przemierzać kilometry w różnych warunkach. Odpowiednia krzywizna opraw, doskonała konstrukcja soczewek oraz wygodna budowa zauszników pozostają sprzymierzeńcem, a nie irytującym aspektem widzenia.

 

New age – zawsze na bieżąco. Najnowszy model to wyrafinowanie i prostota – definicja wspaniałego designu. Regulowane noski, obłość kształtów wyśmienicie dopasowana do twarzy, wygodne zauszniki, do tego szeroka gama kolorów – to absolutny hit dla Ciebie.