Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wygraj jedną z 3 wycieczek do Paryża

18.01.2023 14:11:43

Podziel się

Francuskie miasteczko, modnie wystylizowane manekiny, tysiące upominków i konkurs, a w nim do wygrania jeden z 3 wyjazdów do Paryża - to właśnie niespodzianki, które dla swoich klientów przygotowała Posnania w związku z trwającą akcją wyprzedażową. Jakie dokładnie atrakcje czekają na klientów?

TEKST I ZDJĘCIA: Posnania

Posnania zmieniła się w prawdziwą stolicę mody. W Forum powstała specjalna, paryska strefa, w której każdy może wymienić swój paragon o wartości min. 50 zł lub 100 zł na makaroniki lub wyjątkową torbę. Poza drobnymi upominkami, do wygrania są wycieczki do Paryża, które czekają aż na 3 szczęśliwców! Na czym polega zadanie konkursowe? Wystarczy przedstawić paragon za zakupy o wartości minimum 50 zł, odebrać od jednej z hostess pocztówkę, wypełnić ją i wrzucić do specjalnej skrzynki. Pocztówkę należy zaadresować do swojego przyjaciela z Francji, a w treści wyjaśnić, dlaczego chce się go odwiedzić. W weekendy moc atrakcji wzrasta. W każdy piątek i sobotę na klientów czeka prawdziwy hit – fotobudka 360!

Ponadto w paryskiej strefie konkursowej można zobaczyć stylizacje z perełek wyprzedażowych ze sklepów w Posnanii, a na Instagramie znajdują się modowe wskazówki influencerów co kupić na wyprzedażach w Posnanii żeby stworzyć stylizacje inspirowane serialem “Emily w Paryżu”. Akcja “Bonjour Posnania” nie bez powodu została zaplanowana na czas trwania wyprzedaży. W końcu Posnania, tak jak i Paryż ma wiele do zaoferowania w kontekście modowym. Lubimy umilać zakupy i pozytywnie zaskakiwać klientów, a jeśli ich marzeniem z dzieciństwa był piknik pod wieżą Eiffla lub zobaczenie na własne oczy Mony Lisy, tym bardziej zachęcam do udziału w konkursie. – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Czas trwania akcji wyprzedażowej:
Akcja trwa  do 27.01, a stoisko konkursowe czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16.00 do 20.00 oraz w piątek i sobotę od 12.00 do 20.00. Szczegóły na posnania.eu.