Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

XIX Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie

11.12.2023 10:31:44

Podziel się

Jest taki magiczny wieczór w grudniu, kiedy w jednym z najpiękniejszych miejsc w Poznaniu spełniają się marzenia. W sobotę 16 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1 odbędzie się XIX Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie. Tegoroczna Gala to zwieńczenie obchodów 20.lecia istnienia Fundacji i spełnienia ponad 10.000 marzeń chorych dzieci.

Gośćmi Gali, którym chcemy wyrazić swoją wdzięczność, będą partnerzy i przyjaciele Fundacji, którzy od lat pomagają w wypełnianiu wyjątkowej misji. To dzięki nim Fundacja wspiera dzieci w najtrudniejszym dla nich okresie, kiedy zmagają się z chorobą. Wsparcie to ma nadzwyczajną formę poprzez spełnianie najskrytszych marzeń. 

Zapraszamy wszystkich, aby razem celebrować fundacyjne urodziny i aby zobaczyć, jak spełniają się na naszych oczach dziecięce marzenia. Emocje tego grudniowego wieczoru gwarantowane!

Na scenie pojawią się znakomici artyści: w roli prowadzących ambasadorka Fundacji Mam Marzenie - Małgorzata Kożuchowska oraz aktor Rafał Zawierucha. Na scenie wystąpi Mezo, Arek Kłusowski oraz John Porter.

Bilety w cenie już od 52 zł do nabycia na portalu bilety24.pl

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo być świadkami tego wyjątkowego wydarzenia.