Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Zdradzimy Ci sekret

11.07.2024 10:11:42

Podziel się

Każda świetna stylizacja zbudowana jest na perfekcyjnych dodatkach! W budowaniu wakacyjnego stylu stawiamy na okulary przeciwsłoneczne. A co w trendach na lato 2024? Nie tylko nowoczesność i futuryzm XXI wieku są teraz na topie. Wśród trendów odbywa się istna podróż przez dekady. Do głosu dochodzą wysokiej jakości szylkrety z lat 40. i eleganckie lata 60. Nie brakuje inspiracji latami 70. i 90.

Monika i Olaf Tabaczyńscy, Optic Cafe
Przygotowanie sesji i stylizacja opraw okularowych: Optic Cafe
Zdjęcia: Monika Matlak-Mizerkiewicz

Odwołanie się do stylu lat 40. Piękny szylkret w trzech odcieniach: bursztynu, sienny złotej i głębokiego umbryjskiego brązu. Zestaw kolorów ujęty w kształcie płynnego oversize’u, fascynuje nie tylko znawców, ale każdego kto ma pobudzony zmysł estetyki i apetyt na pyszne słońce w ciepłej tonacji.

Styl boho – artystyczny, inspirujący i niebanalny, kojarzony głównie z wygodą, latem i wakacyjnym luzem. Boho w modzie okularowej można określić mianem łączenia w sobie elementów zaczerpniętych z mody hippisowskiej, swobody cygańskiej bohemy i wyrazistości formy okularów. Świetnie będą wyglądać w połączeniu z każdą wakacyjną, naturalną stylizacją. A oversize’owy łańcuch podkreśla niezależność w stylu.

Malinowy sorbet – lekkie, świeże, niczym słodkie owoce nasączone promieniami słońca i powiewem wiatru. Subtelne i delikatne w formie, lecz nie małe, ujmujące formą na spacer nad brzegiem morza. Idealne do lekkich kwiecistych sukienek.

Elektryzujący czar monochromatycznej czerni, która sączy się między oprawką i szkłami, przywodząc na myśl tajemniczą woalkę na oczach. Piękny gradient soczewek, czyli stopniowanie koloru szkieł, płynnie wycisza moc kolorów. Zjawiskowy kształt wprowadza nutę liryczności.

W stylu lat 60! Nienaganna perfekcja, styl i wszystko to, co w nim najlepsze. Bez zbędnych dodatków. Forma i kolor zachwycają jak café au lait w najlepszej paryskiej kawiarni. Wywarzone w smaku i kolorze. Do tego niesamowity łańcuch, który jest absolutnym numerem 1 w każdej stylizacji z okularami.

Lodowy powiew świeżości w słoneczne dni. Eliptyczna kształt nawiązuje do najlepszych i sprawdzonych wzorów. Minimalizm i ascezę tych okularów docenią wytrawni pasjonaci sztuki. Lodowy chłodny kolor oprawek przenika transparentnie z elementami złota i świetnie komponuje się z dobranym stylistycznie chłodnym kolorem soczewki.