Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Zimowa moda w stylu smart [GALERIA ZDJĘĆ]

31.10.2023 13:00:10

Podziel się

Listopad i kolejne miesiące to niestety drastyczny spadek temperatur. Czas więc uzupełnić szafę o cieplejsze outfity. Co to oznacza? Że możesz być stylowo i bardzo ciepło ubrana.

Od kilku sezonów bardzo modna jest kurtka, płaszcz puchowy, który świetnie nadaje się na look w stylu modnie i ciepło. Można ją nosić nie tylko do sportowych dresów, ale również do garniturów, koszul i spodni palazzo. Poza popularnymi puchówkami, świetnie swoją rolę spełniają również wełniane płaszcze i kurtki. Trzymają ciepło i fason, ponadto są bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. Jeśli chcesz dodać całej stylizacji trochę szyku, zagraj odpowiednimi dodatkami. Świetnie sprawdzają się szerokie nogawki spodni palazzo oraz buty z czubkiem. Od wielu lat promuję również stylowe kapelusze jako nakrycie głowy, które świetnie trzyma ciepło i daje wyjątkowego charakteru naszej stylizacji.

 

Przygotowanie sesji: Novamoda.pl
Zdjęcia: Agata Jesse Obiektywnie
Modelki: Marta Rasch i Dominika Raczkiewicz
Po więcej stylizacji zapraszamy na Blog.Novamoda.pl