Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Automatyzacja przesunie kompetencje księgowych w stronę zarządzania

15.12.2022 12:35:52

Podziel się

Przed księgowymi dużo pracy. Zarówno w kontekście zamknięcia roku 2022 i obowiązujących przepisów „Polskiego Ładu“, jak i dalszej przyszłości, która kreuje nowe wyzwania związane ze zmieniającym się charakterem pracy. Już obecne doświadczenia pokazują, że automatyzacja nie będzie wypierać księgowych z zawodu, tylko zwolni im czas na inne zadania. To główne wnioski płynące z obrad konferencji „Najbliższe wyzwania dla księgowych“.

ZDJĘCIA: SKWP

Uczestnicy konferencji pt. „Najbliższe wyzwania dla księgowych“, spotkali się w Centrum Edukacji w Poznaniu, przy ul. Ziębickiej. 
Podczas spotkania podjęto temat e-fakturowania (dr Zofia Wierzbińska), cyfryzacji relacji gospodarczych (Leszek Lewandowicz), kryptowalut (dr Katarzyna Ciupa) oraz przyszłości księgowego w świecie automatyzacji (dr hab. prof. UEP Marek Cieślak, dr hab. prof. UEP Remigiusz Napiecek, Łukasz Motała, Maciej Firsowicz). Wszystkim gościom dziękujemy za liczne przybycie, a prelegentom dziękujemy za podzielenie się swoja ekspercką wiedzą.