Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

CAVALIADOWE emocje w wyjątkowej strefie VIP

04.10.2022 13:16:05

Podziel się

Kibicowanie z „pierwszego rzędu” gwarantuje niezapomniane emocje – wiedzą to goście CAVALIADY, którzy co roku zasiadają w strefach VIP, by wspierać zawodników na arenie. To właśnie podczas tej imprezy stoliki wyprzedają się na pniu, a trybuny wypełniają po brzegi. Nic dziwnego, atmosfera i sportowe emocje, którym można dać się porwać, skracają dystans między ludźmi i sprawiają, że w strefie VIP można nie tylko miło spędzić czas, ale też nawiązać relacje biznesowe, spotkać się z przyjaciółmi i oddać kibicowaniu, które wciąga. CAVALIADA Tour to nie tylko zawody, to wydarzenie, na którym trzeba być.

ZDJĘCIA: CAVALIADA

CAVALIADA Tour to największy cykl zawodów jeździeckich w Polsce. Wydarzenie odbywa się w sezonie zimowym w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. Program imprezy jest wypełniony od godzin porannych do wieczornych, a pomiędzy licznymi konkursami sportowymi i pokazami warto odpocząć w komfortowych strefach VIP. To wyjątkowe miejsce znajduje się na specjalnie wydzielonej powierzchni, oddalonej od areny głównej i strefy kibiców. Doskonale dostosowane jest ono do rozmów, budowania relacji biznesowych czy też nawiązania nowych kontaktów. Strefa VIP przygotowana jest więc tak, aby spotkania biznesowe mogły odbywać się w najbardziej komfortowy sposób.

Nietuzinkowe miejsce
Atmosfera i sportowe emocje, którym można dać się porwać na arenie, skracają dystans między ludźmi i sprawiają, że w strefie VIP można miło spędzić czas. – Budowanie wizerunku sportu jeździeckiego, atrakcyjnego ze względu na elegancję, atmosferę i emocje, to jeden z naszych priorytetów. Od lat pokazujemy naszym partnerom, jak mogą osiągać swoje cele biznesowe, wspierając tę dyscyplinę sportu – mówi Jakub Patelka, dyrektor CAVALIADA Tour. Z kolei Rafał Kaczmarek, koordynator strefy VIP, podkreśla, że podczas każdej edycji tego jeździeckiego święta przedstawiciele wielu firm poszukują eleganckiego, ale też nietuzinkowego miejsca, gdzie można ugościć swoich klientów: – Wiele firm i instytucji korzysta ze strefy VIP, organizując spotkania integracyjne czy eleganckie kolacje dla pracowników i wracają do nas co rok. Termin poznańskiej CAVALIADY, która odbywa się w grudniu, to również doskonały czas na organizację firmowych wigilii.

Wyjątkowi goście
Ogromną wartością jest towarzystwo przedstawicieli biznesu, samorządów oraz administracji państwowej. Strefa VIP jest chętnie odwiedzana przez osoby ze strefy biznesowej – właścicieli firm, zarząd i kierownictwo, przez osoby zasiadające w spółkach Skarbu Państwa, władze samorządów, polityków, ale również przez gwiazdy, freelancerów, sportowców oraz właścicieli ośrodków jeździeckich.

Komfort i elegancka oprawa
Strefa VIP to miejsce, gdzie każdy z gości VIP może odpocząć, skorzystać z bufetu czy baru. Jest to również idealna przestrzeń do promocji luksusowych marek. Strefa VIP jest przygotowana jako miejsce premium i jest oddzielone od zwykłej strefy kibica. W każdej lokalizacji CAVALIADY do dyspozycji gości VIP są trzy przestrzenie: wspomniana już strefa VIP, a także trybuna VIP oraz loża VIP. Bilet na trybunę VIP umożliwia skorzystanie nie tylko ze strefy VIP, ale również parkingu na terenie wydarzenia oraz specjalnie wydzielonej trybuny tylko dla gości VIP. – Loża VIP to nasza najbardziej prestiżowa przestrzeń. Sześcioosobowe stoliki są umiejscowione przy samej arenie głównej. Kibicowanie z „pierwszego rzędu” gwarantuje niezapomniane emocje – mówi Rafał Kaczmarek. Jednocześnie zapewnia, że w każdym pakiecie znajduje się sześć biletów zarówno do stolika, jak i do strefy VIP, a także do miejsca parkingowego na terenie wydarzenia.

W ramach biletu VIP goście mają do dyspozycji słodkie i słone przekąski, bufet zimny i ciepły, a także napoje zimne i ciepłe oraz bar z alkoholem. Loża VIP zawiera całodniową obsługę kelnerską i dostęp do dań serwowanych przez szefa kuchni bezpośrednio do stolika. To najlepsze miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych w eleganckiej i sportowej oprawie. Całość dopełnia ekscytująca nutka jeździeckiej rywalizacji na światowym poziomie.

Dla miłośników jeździectwa
CAVALIADA Tour to największe wydarzenie jeździeckie w Polsce, którego program opiera się na trzech filarach: sporcie, pokazach oraz targach. Od 2010 r., kiedy powstała marka CAVALIADA, misją wydarzenia jest popularyzacja jeździectwa w Polsce. Program skonstruowany jest więc tak, aby zainteresował nie tylko miłośników koni, ale również osoby niezwiązane z tym sportem. – CAVALIADA Tour to widowisko skierowane do szerokiej publiczności, która w dużej części składa się z rodzin z dziećmi, osób, które lubią sport, lubią się bawić i spędzać czas w nietuzinkowy sposób – podkreśla Jakub Patelka. Jednocześnie przyznaje, że radość kibiców i budowanie społeczności wokół wydarzenia jest misją całej imprezy. Wypełnione trybuny po brzegi, grono oglądających transmisje online i niesamowita atmosfera, która towarzyszy każdemu wydarzeniu jest tego efektem. To wszystko sprawia, że każdy chce być częścią CAVALIADY Tour. Stąd hasło #wearecavaliada – to właśnie organizatorzy, sportowcy, kibice, sponsorzy, media, biznesmeni, wystawcy tworzą tę wyjątkową imprezę.

CAVALIADA Tour od 12 lat jednoczy społeczność miłośników jeździectwa, których wyznacznikiem mogą być m.in. konta w social media: fanpage na Facebooku to niemal 90 tys. obserwujących, na Instagramie niemal 60 tys., na TikToku ponad 700 tys. polubień. Podczas poprzedniego cyklu CAVALIADY Tour na trybunach kibicowało prawie 60 tys. kibiców, dodatkowo kilkadziesiąt tysięcy osób oglądało zmagania online w CAVALIADA TV oraz w TVP Sport. To pozwala na budowanie marki w szerokim zakresie.