Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Czy biurowiec może być EKO [GALERIA ZDJĘĆ]

09.12.2022 12:00:52

Podziel się

Na to pytanie odpowiedź padła podczas spotkania „Giant Invest Business Brunch” zorganizowanego w przestrzeni biurowca Giant Office w Poznaniu.

Tekst: Piotr Chabzda
ZDJĘCIA: Dorota Urbańska

Udział w wydarzeniu wzięli pośrednicy komercyjni, przedstawicie poznańskich agencji nieruchomości, firm zarządzających inwestycjami, deweloperzy. W trakcie wydarzenia zaprezentowany został biurowiec Giant Office przy ul. Głogowskiej  151 w Poznaniu. Uczestnicy zapoznali się z historią powstania budynku, jego standardem technicznym. Zaprezentowane zostały najnowocześniejsze eko rozwiązania poparte otrzymanym certyfikatem na BREEAM na poziomie Very Good, dzięki którym biurowiec stanowi idealne miejsce do pracy. Zaproszeni Goście mogli również zobaczyć przykładowe - zaaranżowane przestrzenie biurowe najemców.

Partner wydarzenia MB MOTORS POZNAŃ zaprezentował najnowsze modele samochodów Mercedes Benz GLC i EQB. Z kolei firma pARTs jewerly zaprezentowała unikatową biżuterię inspirowaną energią kobiecą oraz męską. Wykonane z najwyższą pieczołowitością przez Annę Orską kolekcje biżuterii dla kobiet oraz mężczyzn zawierają elementy pochodzące z samochodów marki VOLVO. 

Giant Office to kompleks biurowy klasy A realizowany z najwyższą dbałością o jakość architektury i wykonawstwo, oferujący w pełni konfigurowalne, ergonomiczne przestrzenie do pracy.  Został pozytywnie oceniony m.in. pod kątem efektywności energetycznej, wykorzystania najlepszej jakości materiałów budowlanych, racjonalnej gospodarki odpadami czy też oszczędnego zużycia wody.

zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ, a więcej szczegółów na temat znajduje się na:  www.giant-office.com