Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Ewolucja oraz perspektywy rozwoju audytu wewnętrznego

18.10.2022 11:43:59

Podziel się

Już 25 października na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! Przed nami … konferencja naukowa "Ewolucja oraz perspektywy rozwoju audytu wewnętrznego”

 

Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Finansów Publicznych, Centrum Edukacji Menedżerskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wielkopolskie Koło Regionalne Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska oraz Studenckie Koło Naukowe „Audytu wewnętrznego i Compliance".

Termin: 25 października 2022 r.
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, online, ZOOM

Stało się już tradycją, że w październiku każdego roku Katedra Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu gości audytorów wewnętrznych i osoby zainteresowane problematyką audytu wewnętrznego z całej Polski. W tym roku wydarzenie ma charakter jubileuszowy, odbywa się bowiem w roku, w którym obchodzimy XX-lecie audytu wewnętrznego w sektorze finansów publicznych w Polsce.

Podczas konferencji będzie okazja do porozmawiania o tym, jak zmieniło się w tym czasie postrzeganie roli i miejsca audytu wewnętrznego w organizacji oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Będziemy również prowadzić rozważania na temat najbardziej istotnych problemów, z jakimi współcześnie mierzą się audytorzy wewnętrzni, a także zastanawiać się nad przyszłością i kierunkami zmian audytu wewnętrznego.

Zagadnienia prezentowane na konferencji wpisują się w nurt promocji roli i idei audytu wewnętrznego oraz zawodu audytora wewnętrznego, jego pozycji i znaczenia w organizacji, promowania profesjonalnej wiedzy o audycie wewnętrznym oraz wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy różnymi środowiskami.

Na konferencji zaprezentowane zostaną wystąpienia dotyczące funkcjonowania audytu wewnętrznego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem problemów, z jakimi audytorzy wewnętrzni muszą się zmierzyć w czasie pandemii.
Podczas konferencji promowane będą również studia podyplomowe "Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych" oraz "Zarządzanie ciągłością działania", organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, nad którymi patronat merytoryczny sprawuje Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.
Zapraszamy!

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.
Dla Członków IIA Polska udział w Konferencji będzie premiowany 6 godzinami CPE.

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie:
https://e-cem.ue.poznan.pl/wydarzenia/KonferencjaIIA2022