Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Klub Finansistów AHK [GALERIA ZDJĘĆ]

25.11.2022 11:17:37

Podziel się

W restauracji Oregano&Wine na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się Klub Finansistów Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Spotkanie transmitowane było online, dzięki czemu mogli je oglądać członkowie klubu we wszystkich pięciu ośrodkach działalności Izby: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

ZDJĘCIA: Daria Olzacka

Klub Finansistów AHK Polska to spotkania dla osób zarządzających w firmach finansami. To platforma wymiany wiedzy pomagającej podejmować strategiczne decyzje. Podczas wydarzenia rozmawiano o sposobach zapewnienia rentowności firm i strategiach radzenia sobie w nowej „niestabilności”. Finansiści, eksperci i właściciele firm dyskutowali na temat jak prawdopodobne są czarne scenariusze zakładające dwucyfrową inflację i brak wzrostu PKB w dłuższym okresie, o tym  czy czeka nas raczej szybki zjazd, a potem szybkie odbicie, jak w wielu branżach po pandemii i czy trudne czasy napędzą transformację i innowacyjność. Odbyła się także specjalna debata z udziałem przedsiębiorców i ekspertów na temat bieżącej sytuacji na rynku. „Sukces po poznańsku” realizował w trakcie spotkania program telewizyjny „Sukces na żywo” z udziałem: Magdaleny Ignaszak z Kancelarii IG Legal, Ligii Szulc i Moniki Brzozowskiej z Pekabex S.A., Małgorzaty Bieniaszewskiej, właścicielki firmy MB Pneumatyka Zielona Góra oraz Magdaleny Zalech i Łukasza Michnika z EY. Program poprowadziła nasza redaktor naczelna, Joanna Małecka.