Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Komfortowa przestrzeń dla biznesu

03.11.2022 10:27:43

Podziel się

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, filarem, na którym się on opiera, jest kapitał ludzki. To, w jaki sposób dobierasz pracowników, jak o nich dbasz i pozwalasz rozwijać skrzydła, rzutuje bezpośrednio na efektywność Twojego biznesu, ale to nie wszystko. Bardzo ważny jest także wybór miejsca, gdzie na co dzień będziesz podejmował kluczowe decyzje i podejmował wyzwania, jakie rzuca przed Tobą nieustannie rynek. Powinno być to miejsce nowoczesne, komfortowe, wyposażone w najnowsze technologie i udogodnienia z łatwym dojazdem.

TEKST: Piotr Chabzda
ZDJĘCIA: Przemysław Turlej, Paweł Młodkowski

Taka idealna przestrzeń dla Twojego biznesu znajduje się na poznańskim Górczynie przy jednej z najważniejszych ulic handlowo-usługowych Poznania, gdzie nowoczesne rozwiązania technologiczne łączą się z przepiękną architekturą. Giant Office, bo o nim mowa, znajduje się na rogu ul. Głogowskiej i Górki przy wjeździe południowym do centrum Poznania. Dogodne położenie sprawia, że zarówno dojazd samochodem, jak i komunikacją publiczną nie przysparza najmniejszych problemów.

Gmach nawiązuje stylem architektonicznym do nowojorskich przestrzeni miejskich. Elewacja budynku, wykonana z ręcznie wyrabianych czerwonych cegieł, betonu oraz dużej ilości przeszkleń, idealnie wpisuje się w architekturę starego Górczyna. Budynek otoczony jest zielenią wzbogaconą o miododajne rośliny z postawionymi budkami dla owadów i budkami lęgowymi dla nietoperzy. Zielona ekoprzestrzeń doskonale wkomponowuje się w istniejący krajobraz.

Odwiedzając przestrzeń biurowca, można zauważyć trwałe i piękne połączenia betonu z granitem oraz szkła ze stalą. Przechodząc przez recepcję Giant Office, trafiamy na skąpany w zieleni, otoczony przeszklonymi murami dziedziniec, który stanowi swoistą kameralną oazę w centrum miasta. Tu pracownicy mogą zaczerpnąć świeżego powietrza, usiąść i w towarzystwie natury napić się aromatycznej kawy lub też zjeść pyszny posiłek.

Z dziedzińca przemieszczamy się w kierunku nowoczesnych przestrzeni biurowych skąpanych w promieniach słońca. Blisko 19 tysięcy metrów kwadratowych, klimatyzacja, wewnętrzny system telekomunikacyjny, nowoczesne systemy technologiczne. To tylko część z rozwiązań i możliwości, z których będziesz mógł korzystać. Biurowiec wyposażony został w nowoczesne systemy cieplne, klimatyzacyjne (system HVAC) oraz wentylacyjne. Gwarantem jest Certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD. Potwierdza on spełnienie wysokich standardów budowlanych, wdrożenie najlepszych praktyk w zakresie projektowania, budowy i eksploatacji tego typu obiektów.

Budynek posiada doskonałe parametry izolacyjne. Każda z czterech klatek schodowych wyposażona jest w dwie windy szybkobieżne. Zlokalizowana jest również winda rowerowa pomiędzy poziomami -2, -1, O. Duże przestrzenie parkingowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery oraz stacja naprawy rowerów to tylko część z udogodnień przewidzianych dla Ciebie i Twoich pracowników. Nowoczesny system kontroli miejsc parkingowych pozwoli bez utrudnień wjechać Twojemu partnerowi biznesowemu na teren biurowca.

Giant Office to przestrzeń skrojona na miarę Twoich potrzeb. Bezpieczna, nowoczesna i, co najważniejsze, gwarantująca komfort prowadzenia biznesu. Zapraszamy do galerii zdjęć.