Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Konferencja TURYSTA 2022 [GALERIA ZDJĘĆ]

25.11.2022 13:32:33

Podziel się

Energiczne wystąpienia, ożywione debaty oraz okazja do spotkania praktyków i profesjonalistów branży turystycznej. Tak w kilku słowach wyglądała kolejna odsłona konferencji TURYSTA, której trzecia edycja odbyła się pod koniec października w Concordia Design w Poznaniu.

TEKST: Wielkopolska Organizacja Turystyczna
ZDJĘCIA: Marek Jankowski

Wyjątkową atmosferę wydarzenia tworzyła nie tylko dopracowana oprawa, ale przede wszystkim inspirujące prezentacje gości, zaproszonych przez Wielkopolską Organizację Turystyczną – organizatora konferencji. Wśród nich znaleźli się tacy eksperci branży turystycznej jak Marcin Mączyński z IGHP, prof. Magdalena Kachniewska z SGH, czy Agnieszka Puszczewicz z Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce i Paweł Kunz z Traventures. Towarzyszyły im emocjonujące debaty 1 na 1, wsparte przez interaktywne głosowania z udziałem publiczności.

Konferencję otworzyli Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Tomasz Wiktor, prezes WOT. Atrakcją zamykającą wydarzenie było wystąpienie Adama Borowicza, kucharza, podróżnika i vlogera kulinarnego. Jak przystało na wydarzenie cykliczne znamy już datę konferencji TURYSTA 2023 – zapraszamy na nią 26 października 2023 r.